Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasonlít ez egy trifázisos...

Hasonlít ez egy trifázisos görbére? Szépen alakulgat a hőm?

Figyelt kérdés
[link]
2009. aug. 23. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ugrál a hőd, nem is tudni pontosan mikor lehetett pé. Talán 4 napja.
2009. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
12-én volt pé-m. az mondjuk pont tisztán látszik... sztem. de azért köszönöm a választ.
2009. aug. 23. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugrál igen, de láttam én már szökellő terhes görbéket is. Tény, hogy a vonalzót nyelt magas hő kerül be a példagörbék közé...de ez nem jelent semmit. Biztató a 20.-a utáni felívelő szakasz.:)

Drukkolok!

2009. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 3. és 15. ciklusnap között ovulálhattál valamikor. A 13. naphoz képest 9 napra ugrott még egy szintet a hőd. Ha így marad pár napig még, akkor lehet, hogy pozitívat tesztelsz. Hasonlít egy trifázisos görbére, de a nagyesküt azért nem tenném le, hogy az.
2009. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ja, és az ugyani tisztán látszik, hogy a 12. nap leesett a hőd, de ez nem az ovuláció jele, hanem a KÖZELGŐ ovuláció jele. Amikor bekövetkezik az ovuláció, akkor a visszamaradó tüsző progeszteront kezd el termelni azonnal, ez nyomja fel a hőt. Innen lehet tudni, hogy már megvolt az ovu. A leeső hő ebből következően nem utalhat megnövekedett progeszteron-termelésre, ergo nem utalhat bekövetkezett, végbement ovulációra.
2009. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a tied igencsak cikkcakkos ahhoz, hogy trifazisosnak lehessen nevezni. megmutatom az enyemet. korai meg kozze tenni, de talan ez mar alakulgat.

[link]

2009. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsónak: igazán nagyon szép a körbéd, drukkolok, hogy sikerüljön :) köszönöm a válaszokat, ma is fent maradt a hőm (36,8C), remélem lesz belőle valami :)
2009. aug. 24. 07:55
 8/8 anonim ***** válasza:
en is szoritok, kedves kerdezo..
2009. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!