Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van méh erősítő, megtapadást...

Van méh erősítő, megtapadást segítő tea?

Figyelt kérdés

Szedek vitamint, de szeretnék teát is inni, olvasgattam, hogy vannak amik segítenek a megtapadásban.

10 hónapja próbálkozunk, volt két pici, akik a 6.hét végén mentek el.Szóval a teherbe eséssel nincs gond, csak valami méh erősítő, megtapadás segítő tea kéne.

A cickafark-palástfű kombináció jó?Tudom hogy egyiket a ciklus első felében, másikat a másik felében kell inni.Ha nem pont kiszámítható a ciklus közepe, akkor mikor váltsak, ha ezt iszom?mert van mikor 24-25 napos, van mikor 27 napos a ciklusom.De általában a 25 a jellemző.


2009. aug. 23. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem a barátcserje kapszula lenne jó a méhedre. Állitolag a sárgatest hormonokat növeli a megtapadás miatt.
2009. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi
2009. aug. 23. 17:15
 3/9 anonim ***** válasza:
A barátserjét én is javaslom, valamint a palástfüvet, ami kifejezetten a méhnyálkahártyát erősíti. Vannak, akik a méhpempőre esküsznek.
2009. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Kipróbáltad valamelyik teát és használt?

Azért kérdezlek, mert sajnos nekem is volt egy vetélésem, és én most elkezdtem inni a palástfüvet a méhem erősítésére, eddig van egy olyan gondom a teával, hogy két napja késik.

Biztosan nem baba miatt, én a teára gondolok....

2009. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

szia,

kipróbáltam a palástfüvet és nem vált be sajnos:(

a 18.napon megint megjött, úgy hogy nem is volt peteérésem!Szóval nem iszom inkább...és nem is nagyon próbálkozom más gyógynövénnyel, ami a méhre hat valamilyen szinten, mert mikor előbb megjött(most lett vége amúgy múlt szerdán)azonnal eszembe jutott, hogy évekkel ezelőtt ittam görcsoldó gyógynövényes teát, és attól is megjött előbb.Akkor meg is fogadtam, hogy nem iszok gyógynövényest, de elfelejtettem.De mikor megjött, akkor itt feltettem egy kérdést, hogy lehet e a teától, nem érkezett sok válasz, de volt más is, akinek e 15.napra jött meg, és szintén nem volt peteérése!

Szóval valakinek bejön a tea, valakinek nem!Van olyan akinek helyreteszi a ciklusát, nekem annyira bekavart, hogy nem vesztegetek vele még egy hónapot.Marad a multivitamin szedés:)Ja meg a mozgás!Eddig nem nagyon mozogtam, de azt olvastam, hogy azért a jó kondíció is fontos ahhoz, hogy megtapadjon a pici!

Remélem tudtam segíteni...

2009. szept. 21. 13:59
 6/9 A kérdező kommentje:
amúgy honnan tudod hogy nem baba miatt?
2009. szept. 21. 14:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Köszi szépen, hogy válaszoltál!

Igen, most én is úgy döntöttem, hogy következő hónapban nem iszom a teát, nekem sem segített, hanem máris bekavart a ciklusomba.

Maradok én is a vitaminok mellett.

Neked mondott valamit a doki, hogy mitől mehettek el?:-( Nagyon sajnálom egyébként!!!!

Nem kaptál méherősítő gyógyszert, vagy valami olyasmit ami segít a megtapadásban?


Most még védekezünk, megvárjuk a javasolt 3 hónapot,jövő hónaptól próbálkozunk ismét. De megmondom őszintén azért előre félek.

De remélem mindkettőnknek megmarad a baba a következő alkalommal.

Ti mikor fogtok próbálkozni?:-)

2009. szept. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nekem nem most ment el, hanem januárban.Ráadásul külföldön voltunk, nem is tudtam dokihoz menni.Mikor hazaértünk egyből elmentem, azt mondta sajnos ez még "belefér" hogy a 6.héten elmegy a baba.Azt mondta a szervezet kilöki ha nem teljesen tökéletes.Azt mondta minden rendben amúgy, csak van akinek nem jön össze elsőre.Ha több mint egy évig próbálkozunk akkor kéne menni vizsgálatra, de annyi idő még nem telt el.Meg kicsit zűrös volt az elmúlt pár hónap, nem nagyon tudtunk odafigyelni a peteérésre, szóval ebben a hónapban odafigyelünk, remélem összejön:)

Amúgy nem ajánlott semmi különöset, azt mondta szedjek vitamint, meg figyeljek a peteérésre, és együttlét után tegyek párnát a popsim alá:)Remélem összejön hamarosan, és szurkolok, hogy nektek is sikerüljön:)De a teát tényleg hanyagolom...

2009. szept. 21. 14:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm, nagyon kedves vagy! Én is nagyon szurkolok nektek!!!:-))
2009. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!