Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovuteszt kimutatja a...

Az ovuteszt kimutatja a terhességet?

Figyelt kérdés
13. napon volt peteérésem. Minden nap szeretkezünk a párommal, utána pedig meg sem moccanok egész éjszaka . Ma van a 21.napom és nem bírtam tovább, csináltam egy terhességi tesztet. Sajnos negatív lett. Persze tudom, hogy még várnom kellene legalább 1hetet, de egyszerűen nem megy. Viszont olvastam a babatervezők honlapján, hogy az ovu teszt hamarabb is kimutathatja a terhességet. Ennek örömére csináltam egyet, és láss csodát, a két vonal szinte lerepül a csíkról. Akkor ez most azt jelenti, hogy terhes vagyok, vagy azt, hogy ebben a hónapban két peteérésem van?
2008. máj. 28. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Erre a kérdésre már 100szor válaszoltam, hogy igen általában a teszt pozitív marad ha megtermékenyült a petesejt és közel a beágyazódás. Lehet most két peteérésed sőt több is, de nagyon ritka , inkább gratulálhatok azthiszem, de írj majd ha letelik az idő és csinálhatsz másik tesztet is. Szerintem baba van.
2008. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

En is igy voltam,nekekm is negativ volt a terhessegi tesztem,de feltem a csalodastol is es en is kiprobaltam az ivu tesztes variaciot,de nekem az is negativ lett.Viszont a kovetkezo terhessegi mar + volt es az azutani is!

remeljuk neked tenyleg "josolt"!Sztm holnap csinalj 1 masik terhessegi tesztet!

Sok sikert!

11 hetes es 5 napos pocakos kismama

2008. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hello, ne értsd félre, nem elkeseríteni akarlak, de Én is végigcsináltam ugyanezt, bár kicsit később, a 26. napon. Ovuteszt kajakra pozitív volt, de pár nappal később a terhességi teszt pedig negatív. Azóta pedig már biztosan kiderült, hogy nem vagyok terhes. Olvastam több helyen, hogy a ciklus végén újra elkezd termelődni az LH, felkészülve ezzel a következő peteérésre. Esetemben ezt mutatta már az előző ciklus 26. napján az ovuteszt.
2008. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 26. napon az ovuteszt negativat mutatott, mig a mikroszkop 1 hete folyamatosan pafranyos. Szoval en sem nagyon ertem a dolgot. Szerintem erdemes megvarni a mensi kimaradasat meg plusz par napot, es csinalni egy terhessegi tesztet.
2008. máj. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!