Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hete késik, és a 20-21.napon...

2 hete késik, és a 20-21.napon barnás pecsételésem volt.A 10 napig 2 tesztet csináltam, de negatív. Ez lehet még baba? Vagy ne reménykedjek?

Figyelt kérdés
A hőm még mindig 37,2 és a bal petefészkembe néha úgy belenyilalik, hogy alig bírok lépni.Más tünetem nincs, csak annyi, hogy nincs étvágyam.(ha ez tünetnek mondható?)Holnap megyek dokihoz...
2008. máj. 28. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

szia.

igen,szerintem lehet baba,a hasadban a szurkálás az elég gyanus.nekem nagyobb volt az étvágyam,de hallottam márolyanrol is,hogy egyeseknél csökken az étvágy.remélem teljesül a vágyad,jo esélyed van rá:)ha tudsz maj holnap ird meg mivolt a dokinál.szoritok.

15hetes kismama

2008. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anita112 ***** válasza:
szerintem menj dokihoz mert azi s lehet hogy petefészek gyulladásod van de szorítok hogy baba legyen
2008. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem írtad volna, hogy negatívat teszteltél, azt írtam volna, szerintem nagyon esélyes a baba. Így viszont elbizonytalanodtam. A magas hő is terhességre utal.

Ha két hete késik, akkor hat hetes, ugye?

Lehet, hogy alacsony a HCG szinted és ezért nem mutatta ki a teszt. Az viszont ennyi idősen már nem túl jó.

De hallottam olyat, hogy valakinek orvos megállapította a terhességet, rendben is volt minden, a tesztje pedig még mindig negatív volt!

Sajnos, csak ennyit tudtam összeokoskodni!

Nagyon szorítok!

Írj majd, hogy mi volt!

2008. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, h.ilyen gyorsan válaszoltatok!!!Mindenképpen megírom, mi volt tegnap! Szorítsatok, hogy most legyen pocaklakóm...
2008. máj. 28. 16:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy mi volt a dokinál azt írom meg...:)
2008. máj. 28. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!