Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most terhes vagyok? A...

Akkor most terhes vagyok? A tesztem vasárnap reggel pozitív lett. Tegnap voltam dokinál. Ő azt mondta, hogy amit lát az olyan mint egy petezsák, ez utalhat arra.

Figyelt kérdés
Ápr. 20-án jött meg utoljára, ha onnan kell számolni a terhességi heteket, akkor ez most a hatodik hét. Nem kéne már pontosabban látni? Vagy nem kéne ennyit aggódnom?
2008. máj. 28. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne aggódj!

Lehet, hogy a beágyazódás kicsit később történt, így még valószínűleg valamivel fiatalabb a terhesség.

A doki pedig látott valamit. Akkor van is valami!

Valószínűleg tényleg a petezsákot látta. Ilyenkor még általában nem is nagyon lát mást.

Ha pozitív a terhességi teszted, akkor szerintem tuti ott a baba.

A dokik ilyenkor még elég óvatosan szoktak fogalmazni!

Mikorra hívott vissza?

2008. máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál! Megpróbálok nem aggódni, csak olyan nagyon akartam már a babát, és olyan lelkesen mentem orvoshoz! Csak azt a megerősítést nem kaptam meg, amire számítottam. Azt mondta, hogy két hét múlva menjek vissza, akkor már többet lát! De nagyon boldog vagyok, mert állandóan émelygek és szédülök és ez azt jelenti, hogy ott van!!! :-))))))
2008. máj. 28. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínüleg igen,de ezt az orvosod fogja ugyís pontosan megmondani.

A lényeg,hogy ne aggódj.

2008. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.válaszoló vagyok...

Gratulálok!

Két hét múlva már dobogni fog a pici szíve!

Minden jót továbbra is!

2008. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!