Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mióta próbálkozik sikertele...

Ki mióta próbálkozik sikertelenül? Nem unjátok már, hogy nem sikerül, és mondhatni azért vagytok már csak együtt, hogy baba legyen?

Figyelt kérdés
Mi már mensi előtt nem is nagyon kívánjuk egymást. 7 hónapja nem jön össze a kistesó...
2012. dec. 14. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Kitartás!! Nekünk 9 hónap volt. Ami akkor nagyon-nagyon hosszúnak tűnt. Mi minden sikertelen hónapban vígaszdíjaztuk magunkat, olyasmivel, amit terhesen nem/vagy nehezebben lehet csinálni. Pl. vidámpark, borkóstolás, kirándulás, mozi, színház, tatárbifsztek stb.

Azóta már 2 gyerekem is van.. :-)

Utólag -tudom most ez nem vígasztal - de egyáltalán nem tűnik hosszú időnek.

Ha esetleg nem voltál még, érdemes orvoshoz menni, hogy egy ciklusodat ellenőrizze le, nincs-e gond. Nálam volt, mindkét gyerkőc clostis baba.

Én amúgy azt utáltam, amikor azzal jöttek, hogy ne görcsölj rá. Annyira kiakadtám már a szón is. Szerintem ezt csak az mondja, akinek az első 3 hónapban összejön a baba. Eleinte én sem izgultam, de ahogy múltak a hónapok, egyre rosszabb lett. Gondolom nem kell bemutatni az érzést.

2012. dec. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
iGEN,ÉN IS UTÁLOM,AMIKOR VALAKI AZZAL JÖN,HOGY NEM KELL RÁ GONDOLNI. éS KÉRDEM ÉN,AZT HOGY KELL CSINÁLNI? Amikor közeledik a nemvárt,már azon vagyok,hogy na hátha most. Az első baba,ami sajnos nem maradt velünk 9 hónap alatt sikerült. A kisfiam,aki oviba van,7 hónap. A tesóval május óta próbálkozunk,de voltak hónapok,amit mindennek lehet nevezni,csak próbálkozásnak nem,mert valami mindig közbe jött. Én abba reménykedek,hogy nincs semmi baj. A mensim mindig rendesen jön meg.És ami a legjobban bánt,hogy egy évünk van a tesóra a szocpol miatt. És persze a babát is nagyon szeretném,minden vágyam,de attól is félek,hogy mi lesz ha nem sikerül? Se tesó,és még ráadásul fizethetünk is.
2012. dec. 14. 09:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia,hát én már le se merem írni hogy hány éve próbálkozunk,de eddig ugy voltunk vele ha jön akkor szuper lesz ha nem addig dolgozgatunk,élünk szépen.De én minden hónapban reménykedtem,hogy na hátha sikerül.Mostmár ha nem jön meg tudom,hogy csak késik.Nem tudom,mikor fog már végre összejönni.Legalább ha csak egyszer sikerülne a baba én volnék a legboldogabb a világon :(
2012. dec. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 éve gyúrunk a gyerekre!

Az első 2 évben sexeltünk mikor kedvünk volt, heti 2-3 alkalommal, de pete érés környékén két naponta.

Na a harmadik évben szerettem volna nem vissza menni dolgozni...

Na akkor Ovu tesztet vettem, mindig teszteltem, figyeltem a testem, volt hogy minden nap sex , már egyikünknek sem volt hozza kedve.. De csináltuk:)))

Na aztán júliusban jött hogy költözni kell, a nagyobbnak új ovit keresni, lakást keresni, össze pakolni, költözni, itt kipakolni...

Nem is voltunk együtt közép időben mikor peteérésem lehetett, csak valamikor a menses előtt vokérnek együtt, mert ő már hamarabb elköltözött, erre nem jött meg, teszteltem, és pozitív lett!

Szóval látod, mikor annyi baj van, hogy nincs az embernek ezen agyalni hogy össze jött-e vagy sem, azért sexelek hogy baba legyen, nem azért mert jó...

Na akkor össze jön, de míg ràgörcsől az ember nem!

Úgyhogy most már 13 hetes terhes vagyok majdnem 4 év után össze jött!!!!

2012. dec. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi négy évig próbálkoztunk mikor megmondták, hogy természetes úton soha nem leszek terhes, próbáljuk meg lombikkal. Így lett egy kisfiunk. Aztán jött a döbbenet, mivel több babát már nem akartam, hogy alig kezdtük újra a szexet talán az ötödik alkalomnál terhes maradtam. Na ennyit az orvostudományról . Úgyhogy tényleg ne görcsölj rá aztán sikerülni fog .

2012. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Több mint 3 éve nem sikerül a baba és azóta most késik először a mensim és én még mindig reménykedem, hogy hátha most sikerült. Pedig legbelül úgy érzem, most se jött össze, csak egyszerűen most késik valamiért és úgyis meg fog jönni. :(

De azért reménykedem, mert soha nem volt még ilyen hosszú ciklusom mint most és még mindig nem jött meg. De már jelez néha, hogy meg fog, így ez elég lehangoló hiába késik, meg fog jönni...:(

2012. dec. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!