Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek attól, hogy...

Terhes lehetek attól, hogy megjött?

Figyelt kérdés

Nem akarok csalódni.

Megjött 17-én, 4 napig tartott (nekem 5-6 szokott lenni), és kicsit kevésbé, bár nem jelentősen. Annyi volt a különbség, hogy nem volt darabos.

Mérem a hőmet, és a mensi után ahogy kéne, nem ugrik le a hőm azóta sem, vagy aztán újból rögtön fel, bár tudom, ez nem 100%-os.

De magasabb, mint az ovut követő napokban.

Az orákeljeim (4 db) pozitív volt, ebből az utolsó 3 erősödött. Volt egy HCG teszt is, de az negatív lett, illetve tegnap néztem meg újra, és mintha ott lenne még egy csík, de csak mintha, és ugye ennyi idő elteltével már nem kiértékelhető.

Vegyek még egy tesztet? Megéri? Nem akarok csalódni, hónapok óta csak a negatívakat látom:(



2008. máj. 28. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt tudom mondani ha nincs egyetlen eredeti tüneted, amit nem csak bebeszélnél magadnak, akkor nem hinném hogy most sikerült, de ha van pl mellfeszülés , vagy hányinger, vagy bármi ami erre utal akkor érdemes tesztelni, mert terhesség alatt simán megjöhet. A régi tesztet pedig szépen leírtad, hogy miért nem kell már utólag nézegetni!!! Ha mégis tesztelnél, akkor olcsót vegyél, mert az is ugyanolyan jó. Remélem ha most nem, akkor minél előbb sikerül!!
2008. máj. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem. vegyél. Akkor legaélább biztosat fogsz tudni. Szorítok, hogy végr kétcsíkos legyen neked is! 8hetes mami
2008. máj. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak azért tesztelhetsz, hogy pontot tegyél a végére, hogy lezárd, de minimális a valószínűsége annak, hogy terhes vagy.
2008. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes. Az egyik barátnőm 5 hónapos terhes volt, amikor megtudta, hogy babája van. Ugyanúgy megjött neki minden hónapban a menszije.

De a legtutibb tényleg az, ha veszel egy tesztet. Ha mégsem lennél az, akkor ne keseredj el. Ez nem olyan dolog, ami egyik napról a másikra jön. Az is lehet, hogy azért nem jön össze, mert annyira akarod. Ne akard görcsösen, ne szomorodj el, ha most nem sikerült. Sikerülni fog, hidd el, csak türelem!

2008. máj. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!