Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől fáj a mellem? Kétszer...

Mitől fáj a mellem? Kétszer megjött amióta a barátommal együtt voltunk védekezés nélkül... Lehetek terhes? Ilyen szúró fájdalmat érzek néha a melleimben! Mitől van?

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rendesen megjött, és úgy, ahogy mindig szokott. Akkor nem vagy terhes. Lehet, hogy csak nyomás van a mellkasodban és most a meleg miatt többször érzed. Ilyen velem is szokott lenni. Azért ha nagyon aggódsz, csinálj egy tesztet, de szerintem ez nem terhesség.
2008. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem peteérés utántól egészen a mensiig mindíg szokott fájni..addíg , maíg meg nem jön

ne parázz, nem baba

2008. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2008. máj. 28. 15:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem olykor a mellbimbóm szokott viszketni, ami állítólag szintén a terhesség egyik jele, mégsem vagyok még terhes, pedig ezerrel gyúrunk rá. Lehet, hogy csak "elfeküdted", vagy megnyomta a cicifix.Ha viszont beengedte a kis fickókat, nos akkor lehetsz terhes, bár a mensid megjövetele éppen ennek az ellenkezőjét mutatja.
2008. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!