Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki érezte a nem várt...

Valaki érezte a nem várt mensi elött 3-4 nappal, hogy terhes?

Figyelt kérdés

Ha igen mit éreztetek?

Nekem hányingerem van, nagyon álmos vagyok. Kisbabával álmodok napok óta ill. cumisüveggel:) Nagyon szeretném már.

A válaszokat előre is köszönöm:)

Szép napot nektek



2012. dec. 10. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, kétszer, maikor terhes voltam a két gyerekkel, és kb 100szor, amióta terhes sdzeretnék lenni a harmadikkal. A tesztjeidnek higgy, ne a megérzéseidnek, tüneteidnek, mert ha nagyon terhes akarsz lenni, uolyan tüneteid lehetnek, mintha valóban terhes lennél
2012. dec. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát csak utólag derült ki, hogy az okozta a panaszokat, elmaradt mensi napján reggel teszteltem +-t :)

A 8.-9. DPO-n nagyon erős hüvelybe nyilalló fájdalmat éreztem. Ez eddig csak akkor fordult elő, mikor terhes voltam.


Lehet, hogy véletlen, szerintem érdekes, hogy számtalan eseménytelen ciklusból mindkétszer akkor jelentkezett, mikor babát vártam.


Ja és legutóbb állandó szédülés, ájulásközeli állapot jelentkezett a mensi előtt 2-3 nappal. A többi tünet nálam csak később jött.


Írd majd meg, hogy mi a teszt eredménye!

2012. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, meg fogom mindenképpen:)

Szép napot!

2012. dec. 12. 07:23
 4/4 anonim válasza:
Én egyből tudtam, kb a 11. napon csináltam a pozitiv tesztet!
2013. jún. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!