Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A corax be sure teszt csík...

A corax be sure teszt csík mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy az jó. És hogy 20-as érzékenységű.
2008. máj. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor ha azzal teszteltem már véglegesen negatív?:-((
2008. máj. 27. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor teszteltél? A mensi előtt vagy után? És hány nappal?
2008. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a mensi napján reggel, 2 napja volt még nem jött meg fáj a hasam,hányingerem is szokott lenni, és nagyon fáradt vagyok néhány naja, hasmenésem is van.Szóval mintha valami másképp lenne..legalábbis nagyon szeretném
2008. máj. 27. 15:18
 5/8 A kérdező kommentje:
és nincs semmi folyás, csak szárazság, pedig mensi előtt mindig van bőven
2008. máj. 27. 15:20
 6/8 anonim válasza:

Sziasztok!


Én csak a Coraxhoz annyit tudok hozzáfűzni, hogy bár délben csínáltam a tesztet, mert már 11. napja késett és türelmetlen voltam. Sajnos délutánra rosszul lettem, másnap meg is jött.

Azt mondják nincs tévesen pozitív teszt, csak tévesen negatív. Hát nem tudom.

Én csak annyit vettem észre magamon, hogy valamiért hirtelen pattanásos lettem, de mind emellett az utóbbi időben szokatlanul higgadt és jó étvágyú, amit még párom is megjegyzett.

Az orvostól 10-ére kaptam időpontot, de szerintem akkor már nem tud semmit sem mondani.

2008. máj. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Minden Corax termék használónak üzenem, hogy olvassa el a eekh.hu honlapon a forgalomból kivont termékek listáját, sajnos ez is köztük van. Hamis termék van a dobozban. :((
2009. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megnéztem az oldalt, és összehasonlítottam az enyémmel. Az enyém is hamis. Köszi az infót.
2010. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!