Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól írja fel a doki a...

Mikortól írja fel a doki a colsztyt?

Figyelt kérdés
Már 8 hónapja próbálkozunk és semmi,a dokim nem csinált semmilyen vizsgálatot,hogy rendben vagyok-e,és az volt a válasza nyugi 2év a normélis várakozási idő:(
2008. máj. 27. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
az én dokim azt mondta, hogy 1 év a várakozási idő, utána kezdi el majd a vizsgálatokat
2008. máj. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
nekem aztmondta hogy 1 év után fel kell. de van peteérésed? mert ha nincs nyálkád akkor fel kellene hogy irja. és a nyálkát nemkell öszetéveszteni a spermával meg a nedvel.
2008. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy évet tudok!

Helyzettől, és orvostól függ. Nekem elsőre felírta, mivel nem működtek a petefészkeim, és mindez teljesen véletlenül derült ki.

Nem értem miért nem csinál vizsgálatot. Eleve egy kis vérvétel kellene, hogy megnézze a hormonjaidat. UH, hogy megnézze a petefészkeidet. Szerintem ez alap lenne.

Szerintem érdemes lenne felkeresni egy másik orvost is. Sőt tudom hogy sokaknak nehéz, de a legjobb magánrendelésre elmenni. Ott biztosan jobban foglalkoznak az ember lányával, nem ugy mint egy rendelőben futószalagon..:(

2008. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia,nekem fél év próbálkozás után csinált a dokim hormonvizsgálatot!kiderült hogy nincs is peteérésem!!!ugyhogy szerintem egy vérvételre elküldhetne!a 2év várakozás,véleményem szerint nagyon sok!nézz be egy másik dokihoz!ez az én véleményem!
2008. máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!