Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után kezd hatni a...

Mennyi idő után kezd hatni a málnalevél tea, ha peteérés segítésére iszom?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
A málnalevelet teherbe esésre nem ajánlják,azt ha jól tudom szülés előtt érdemes szedni.Cickafarkfű teát igyál helyette,az szokta meghozni a peteérést,de csak a ciklusod első feléig idd.Nekem elsőre bejött.
2012. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bocsi a málnalevelet nem szedni,hanem inni..elírtam:)
2012. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is a cickafarkfű-tea segített.

Mellette mértem a hőmet, hogy tudjam meddig igyam (mivel a hosszu ciklusom rendbetétele volt a cél). Mikor felugrott a hőm (tehát megrepedt a tüsző) akkor váltottam palástfű teára.

A 4. ciklusban már nem jött meg! :)

Sok sikert!

2012. dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógynövény szaküzletben azt ajánlotta a főokos, hogy cickafark, majd palástfű és málnalevél egyben. Meg is vettem, de gondoltam, hogy első hónapban méregtelenítek és lúgosítok kicsit teákkal... De aztán erre se vettem rá magam. Inkább szedtem egy cikluson át magne B6-ot, nagy adag C-vitamint, folsavat és E-vitamint. Abban a hónapban még megjött, de a következőben már nem!! Doki szerint nagyon jó volt a kombináció, pedig elvileg magas volt a prolaktinom :)
2012. dec. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor áttérek a cickafarkfűre! Remélem bejön! :)
2012. dec. 6. 14:58
 6/10 A kérdező kommentje:
És a cickafarkfű teát hogyan kell elkészíteni? Ugyanúgy mint a többi hasonló gyógyteát? Megköszönném,ha kicsit részletesebben írnátok róla! :)
2012. dec. 6. 15:02
 7/10 anonim ***** válasza:
a lényeg,hogy fémhez ne érjen,azt gyógynövénynél nem szabad.Leforrázod.Elvileg nem szabadna semmit bele rakni,de ha nagyon nem birod,ízesítheted picit.
2012. dec. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én egy púpos kiskanal cickafark füvet tettem úgy 1 dl forró vízhez. Állni hagytam kb 10 percet aztán iható melegen ittam meg. (műanyag szürővel szűrtem le) szerintem nincs rossz íze, olyan semleges! :-) a palastfű íze rosszabb...

2. voltam

2012. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Helyesbítek: 3. voltam :-)
2012. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,bízom benne hogy hatni fog! :) Ha nem muszáj,nem gyógyszerezem magam,bízom a gyógynövényekben.
2012. dec. 7. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!