Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes tesztet csinálni,...

Érdemes tesztet csinálni, vagy sem?

Figyelt kérdés
Február 10-ével abbahagytam három év után a fogamzásgátló szedését egészségügyi okokból. Utána megjött még rendesen, 14-én. Majd március 16-án, április 20-án. Ebben a hónapban még nem jött meg. Május 25-ére számoltam, de ez így elég kiszámíthatatlan. Május elején együtt voltam egy fiúval, de mindent úgy csináltunk, ahogy azt kell. Mármint védekezés szempontjából. Most mégis egy kicsit ideges vagyok. Igaz, elég nagy itthon a zűr, amolyan családi perpatvar. Lehet hogy költözés lesz belőle. Szerintetek érdemes tesztet csinálni? Vagy várjak? Válaszotokat előre is köszönöm!
2008. máj. 27. 09:22
 1/3 A kérdező kommentje:
A fenti kérdésemhez: Átolvastam az eddigi kérdéseket, de semmi olyan jelet nem vettem észre magamon, ami a terhességre utalna.
2008. máj. 27. 09:25
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha vedekeztetek akkor nincs nagy ertelme..keshet a mensid ha: idegeskedsz,fogyozol vagy mas etkezesi problemad van..vagy mas minten bezavarhat..
2008. máj. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem fél év kellett a gyógyszer abbahagyása után, amíg helyreállt a ciklusom, szóval nem hiszem, hogy terhesség miatt kéne aggódnod, főleg, ha védekeztetek.

Persze önmagad megnyugtatása végett csinálhatsz tesztet, de én mindig úgy jártam, hogy reggel megcsináltam, estére meg megjött :)))


csak hogy megnyugtassalak egy kicsit:

gyógyszer után így alakultak a ciklushosszaim

27 nap, 37 nap, 36 nap, 32 nap, 36 nap, 27 nap

2008. máj. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!