Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet bébi? Két napja késik a...

Lehet bébi? Két napja késik a mensi, de a tesztem negativ. Késés még soha nem fordult elö.

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hallottam olyat, hogy valakinek csak a mensi után egy héttel mutatta ki. Tüneteid vannak?
2008. máj. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet használtál? Persze hogy lehet mert nem minden teszt mutatja ki. Várj pár napot és csinálj egy újat!
2008. máj. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy a reggeli első vizeletből csináld. Várjál pár napot, és ismételd meg, ha nem jön meg továbbra se.
2008. máj. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Tünetem,a hasam fájdolgál,mintha megakarna jönni.Idönként megszédülök.Kedvetlen vagyok.Ennyi csak.
2008. máj. 27. 08:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Lilly teszttel csináltam.
2008. máj. 27. 08:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Lily teszt elég jó, de lehet hogy csak nem emelkedett meg eléggé a HCG szinted, próbáld meg pár nap múlva, mert a HCG minden nap duplázódik egy darabig. Ezért van hogy később mutatja ki.Drukkolunk!!!
2008. máj. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél clearblue-t, az elég érzékeny, a lilly nem annyira. Én discolor tesztet vettem mert az volt, addig nem is hallottam róla, meg egy Medi-Lab-ot, és menzi előtti ESTE már pozi volt mindkettő! Aztán reggel is csináltam egy másik fajtával, HCG van csak ráírva. Szóval nyugi, pár nap múlva próbáld meg újra, és szerintem egy érzékenyebb teszttel! Drukkolok!
2008. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!