Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szeretkezésnél gumi nélkül...

Ha szeretkezésnél gumi nélkül teszi be pár pillanatra úgy, hogy előtte letöröljük, (ha esetleg már kicsit nedves lenne), akkor mennyi a valószínűsége, hogy teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 26. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte semmi. Ezt értsd úgy hogy közel a 0-hoz.
2008. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát azért nem semmi..van egy kicsi esélye,de nem sok!
2008. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ez volt nálunk is tegnap reggel,pár nap múlva megkell jönnie, tudom magamról h nagyon aggodos vagyok még ha csekély az esélye akkor is kicsit félek, most együttérzek veled
2008. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lányok, lányok!!! Ejnye. :-) Lényeg az, hogy nem olyan könnyű teherbe esni. De ne így romantikázzatok, hogy törölgetitek, hanem vagy gumi vagy gyógyszer. Anno nagyon féltem, sőt! kifejezetten tiltakoztam azellen hogy gyógyszert szedjek, mondván, hogy nem kell majd hormonos baba. Aztán elkezdtem nem működni és a gyógyszer gyógyított meg. Tehát nem árt. Anyukátokkal beszéljetek erről... A szülők se hülyék, sejtik, hogy nem ki nevet a végén-t játszotok a sráccal.
2008. máj. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Végdekezni ha nem akrsz terhes lenni! Ez a legfontosabb! semmi törölgetés, nem teszi be teljesen, kimostam...stb aki nem akar babát annak jön össze a legkönnyebben! Egy gumi sokkal kényelmesebb mint egy abortusz, hidd el! Ráadásul egy koton nem teszi tönkre az életed, egy AB viszont könnyen megteheti. Tehát ne törölgess, hanem gumi vagy gyógyszer! Azért drukkolok, hogy megússzátok!
2008. máj. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sose azt számold, hogy mennyi a valószínűsége! Ha már szexelsz, azt felelősségteljesen tedd!

Elrettentésképpen elmesélem, hogyan készültem én:

letörölgette

kihúzta

kiöblögette

mindezt a mensi utolsó napján


És tessék: nemsokára 25 leszek!

Annyi védekezési módszer van, olvass utána.

2008. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!