Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztemet?...

Megnéznétek a tesztemet? Szerintetek ez pozitív?

Figyelt kérdés

Tegnap volt 2 hasonlóm, ma hajnalban pedig ez. (Mintha a tegnapi óta erősödött volna de talán csak beképzelem.)

Ezt megnéznétek, és elmondanátok a véleményeteket?


A 34. napomon vagyok, 5 hónapja hagytam abba a gyógyszert, ezért a vérzésem kicsit rendszertelen. Már nem védekezünk. Örülnénk, de ha még nem jön az sem nagy baj, csak a 34. nap miatt teszteltem hogy azért hátha...


Link: [link]


2012. nov. 29. 17:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozi:):):) Vagy nagyon erős szellemcsík. de annak túl erősnek tűnik:) halkan gratulálok azért már:):)
2012. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Gratulálok kismama!:)

Dokihoz,olyan 1-2 hét múlva menj!:))

2012. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
Gratulálok :) :)
2012. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Szellemcsik az mi? Tegnapi ketto hasonlo volt csak picit halvanyabb, ket kulonbozo tipusu teszttel, delutan. Ez ma reggeli.


Koszi a gratulaciokat csak el ne kiabaljuk...

2012. nov. 29. 19:28
 15/28 anonim válasza:
A szellemcsík inkább szürkés, szerintem ez pozitív.:)
2012. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Kerdeznek meg egyet mert nem merek elindulni a neten es beleasni magam a temaba... Egyelore. :)

Ha most a 34. Napon vagyok, akkor ha terhes vagyok az 5 hetesnek szamit? Vagy hogy kell szamolni? Tehat ahogy tanacsoljatok 1-2 het mulva orvos akkor az mar 6-7 hetesnek fog szamitani?


Meg egyszer koszi mindenkinek :)

2012. nov. 29. 19:40
 17/28 anonim ***** válasza:

Példa:

November 1.-én volt az utolsó menstruációd első napja. Ha ma pozitívat teszteltél, akkor -ha jól számolom-, akkor ma vagy pont négy hetes.

Azért írják, hogy 1-2 hét múlva menj, hogy már ne csak megvastagodott méhnyálkahártyát lásson az orvos, hanem legyen már szívhangja a Kicsinek.

Remélem, hogy segíthettem!

A teszt pedig határozottan pozitív! Gratulálok kismama!

Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!

2012. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Én csak azért mondtam a szellemcsíkot, mert nekem volt ilyesmi tesztem (bár egy picit halványabb) és végül nem lett baba. De ez inkább tűnik pozinak.:) (szellemcsík az a száradási csík, de az általában időn túl jön ki a teszten. neked időn belül jött ki?)
2012. nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Oktober 27.-en volt az utolso menzesz elso napja, tehat szombaton leszek 5 hetes?! :)

Na remelem minden rendben lesz.

2012. nov. 29. 19:55
 20/28 A kérdező kommentje:
Mindharom teszten azonnal latszottak a csikok, a tegnapiak halvanyabban a mai ahogy a kepen. Kb 15 perc mulva ahogy megszaradt meg jobban kiveheto lett de a foto frissiben (kb. 5 perc) keszult epp azert h ne tevesszek meg senkit es magamat se. Es meg mindig latszik a main. A tegnapiakat nem tartottam meg.
2012. nov. 29. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!