Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha utolsó menszeszem 24 én...

Ha utolsó menszeszem 24 én volt és 24 napos volt a ciklusom akkor az ovulációm időpontja most decemberben 1,2,3,4, és 24 től 28 ig?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Várhatóan az ovulációd december 5 körül várható, tehát érdemes együtt lennetek dec. 2.-7. között legalább két naponta!
2012. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24 napos ciklussal nekem mindig a 10. napon volt pém.... és igaz sok küzdés árán, de össze is jött a baba, aki ma már almúlt kettő éves
2012. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mindig 24 napos a cikusom múlt hónapban pl 28 volt, nekem már van egy babócám 6 éves lesz áprilisban de most nagyon szeretnénk neki kis tesót , szeptember ótta próbálkozunk eddig semmi :(
2012. nov. 29. 08:26
 4/5 A kérdező kommentje:
Karácsonyi ajándéként kaptam meg :) Tegnap csináltam tesztett terhes vagyok 5 hetes körül :)
2012. dec. 29. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!!!!


Én is karácsonyi ajándékként vártam a babámat, de nem kaptam meg :'(

2013. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!