Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit undi kérdés, de hogy...

Kicsit undi kérdés, de hogy lehetséges az, hogy nem folyt ki belőlem a párom "anyaga", pedig bennem ment el?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
este voltatok együtt és reggelig nem keltél fel? Mert ilyen esetben belőlem is alig szokott. Ha utána fél-egy órával kelek fel mindig kifolyik egy csomó. lehet, hogy rövid idő telt el az előző óta és nem gyűlt neki olyan sok.
2012. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hmm.. érdekes. Amik elsőre eszembe jutottak: nem ment el (vagy ha igen, nagyon rászorított a tövére), kevés volt valami miatt (kevés folyadékot ivott, vagy nemrég ment el előtte), mélyre ment (bár ezt kétlem, hogy ennyire).

Valami nyoma van, ha mindketten egészségesek vagytok és valóban elment.

2012. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, este voltunk együtt és nem keltem ki az ágyból, és reggel sem és azóta sem jött kifelé semmit.


Elmenni elment, mert voltak nyomai, és nem szokott kamuzni sem. 4 napja voltunk együtt ezelőtt, szóval azóta gondolom termelődött mennyiség, máskor is szokott. Hát mélyen volt, de eddig én is úgy tudtam, hogy ami bemegy, az ki is jön…érdekes, ilyet korábban még nem tapasztaltam.

2012. nov. 26. 11:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Vagy nagyon kevés volt neki és mélyre is ment, vagy nem is tudom, de mindenképpen ki kellene jönni valamennyinek.

Ha pl. este vagyunk együtt és direkt bent hagyom az anyagot, mert babát akarunk, akkor még reggel is valamennyi kifolyik. Tehát valamennyinek mindenképpen ki kellene folynia, ha elment benned!

2012. nov. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
visszagondolva nálunk is volt már egy-két ilyen alkalom, hogy egész éjjel bent volt a cucc, és hát bizony reggelre mintha a szervezetem felszívta volna az egészet, egy csepp sem jött ki :)
2012. nov. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
éjjel amíg aludtál kifolyt a lepedőre, és meg is száradt, így nincs nyoma.
2012. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát a fene se tudja...köszönöm a válaszokat! :)
2012. nov. 26. 11:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem amiatt lehet, hogy az ondó a hüvely savas környezetében zselészerűvé válik, vagyis több óra után nem fog kilöttyenni belőled.
2012. nov. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!