Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van a 21. napom. Napok óta...

Ma van a 21. napom. Napok óta szurkál a jobb petefészkem, meg tegnap feszült a hasam alja. A hőm 0,6 tizedet emelkedett kb. egy hét alatt. Hányingerem most is van. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Norcolutot kell szednem (nem jött meg, nem volt peteérésem) 8 nap múlva nem kellene megjönnie. A gyógyszer mellett teherbe eshetek. Szerintetek lehet már a mensi előtt egy héttel érezni a tüneteket? Február óta próbálkozunk.
2008. máj. 26. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát elképzelhető, de az is lehet hogy izgulsz nagyon és azért szurkál a hasad. Nem is tudtam, hogy a Norcolut erre is jó! Várjál még 8-9 napot! Ez a legnehezebb ilyenkor, de tényleg ki kell várni. Nagyon kis százaléknak mutat pozitívat a teszt ennyivel a mensi előtt. Olvastam itt, hogy volt olyan, akinek negatív lett a teszt, de elment dokihoz, hogy miért nem jön meg... aztán meglátták a kis szivecskét verni a monitoron. Szorítok nagyon!!!
2008. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. A norcolutot azért kaptam, hogy megjöjjön. 2x10 napra kaptam. Most vagyok a második 10 nap alatt. Eddig még egyszer sem szurkált így a petefészkem.
2008. máj. 26. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!