Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan aki terhes volt,...

Volt olyan aki terhes volt, de menszi előtt érezte hogy fáj a melle és olyan mintha megakarna jönni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekem miutan egyutt voltunk kb a 14. napon, ra 1 hetre mar fajt a mellem! gondoltam, h ok, akkor tuti meg fog jonni, raadasul elobb! szinte biztos voltam benne! raadasul mindenki azt mondta a kornyezetemben, h Ő neki nem fajt semmije, semmi jele nem volt naluk a menstruacionak, pont ezert tudtak h terhesek!a menstruacio elotti par napban ugyanugy gorcsoltem, foleg estenkent, mindig azt mondtam magamban, na most tuti megjon, ez mar biztos az! amikor ebben az idoben egyutt voltam a Párommal, akkor is mindig ugyanugy gorcsoltem, mint mensi elott! Aztan nem jott meg, de gondoltam, h biztos csak bedumalom magamnak, varjunk meg 1-2 napot! semmi nem tortent, gorcsoltem, mint minden mas honapban elotte, tornaztam ezerrel, egyfolytaban szexeltunk, h jojjon mar meg! a ciklusom 30. napjan este vereztem kicsit.. gondoltam ok, vegre, mert mar tiszta hisztis voltam (ugyanugy mint maskor)... masnap reggelre megse jott meg... a 32. napon reggel teszteltem, mert gondoltam, h legalabb az agyam felfogja a negativ teszt lattan, h nem vagyok terhes! (mivel elso probalkozas volt, ezert ugy gondoltam h ugysem jon ossze) emlekszem, eloszor megneztem a tesztet fel perc utan, es lattam, h negativ...mar elindultam kifele a wc-bol (kicsit csalodottan, de erre szamitottam vegulis) aztan visszafordultam, h áh, ranezek megegyszer a tesztre... akkor kb 1 perce csinaltam meg... es akkor lattam h elkezd kirajzolodni a masodik csik... :) total ledobbentem, de nagyon boldog voltam és a Párom is :) utana egesznap csak ultunk egymassal szemben es neztuk egymast, de nem szoltunk egy szot se... sose felejtem el azt a napot...

Minden jót Nektek :)

37 hkm

2012. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!