Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozhat vetélést a galagonya,...

Okozhat vetélést a galagonya, fagyöngy?

Figyelt kérdés
Úgy tudom vigyázni kell a gyógynövényekkel.Magas vérnyomásom van,muszály valahogy lehúzni.Lehet,hogy terhes vagyok.Múlt héten szerdán kaptam vissza 3 babát(lombikos vagyok)
2008. máj. 26. 05:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, tőlük mindent meg tudsz kérdezni. Vagy a háziorvosodhoz, vagy hívd fel a nőgyógyászt. Gondolom telefonon is segítenek!! Mindenképp!! Nem feltétlen éri meg bármivel is kísérletezni, fontosabbak a babák!!! Biztos, hogy szakszerű tanáccsal jobban jársz.
2008. máj. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyire magas a vérnyomásod? Nekem 200/115 körül volt ameddig szedtem a fogigátlót, ez szépen visszament 130/100-ra amint abbahagytam, de nem is olyan rég mértek 117/70-et is. Bejártam tolnát-baranyát azért, hogy megtudjam mi az a gyógyszer amit szedhetek. 4 orvos 4 olyan gyógyszert írt fel amit nem hogy nem lehet, de szigorúan tilos a terhesség alatt szedni, holott azzal mentem le, hogy babát szeretnék. Gondoltam nem szedem be egyiket sem, ha terhes leszek majd a terhesgondozóban megmondják mi az ami erre jó. Körzetit váltottam és elmeséltem neki a búbánatomat, helyből rávágta: Dobegyt. Csak ezt lehet szedni terhesség alatt és kell is mert bajt okozhat a magasvérnyomás.
2008. máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 B.Ági válasza:

Ne röhögtess 1/2!!!! Orvosok és gyógynövények???!!!

Borítékolom, hogy kapásból mondják: gyógynövény nem, csak tabletta.

2015. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!