Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pár nappal az előtt csinált...

Ha pár nappal az előtt csináltuk, mielőtt meg kellett volna jönnie, mennyi esély van babára?

Figyelt kérdés
Nem túl rendszeres a ciklusom, és kb 10 napja kellett volna megjönnie. Előtte próbálkoztunk, de nem a ciklusom 14. napján, hanem a végefelé. Akkor is összejöhet, vagy csak azon a pár középső napon???
2008. máj. 25. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
ha 35 napnál több időre jön meg akkor peteérésed nincs
2008. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Legnagyobb esélye a ciklus közepén van ,de előfordulhat peteérés máskor is.Általában ilyenkor kicsi az esélye hogy sikerüljön.
2008. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sikerült, de ha ennyire rendszertelen a ciklusod, menj el nőgyógyászhoz, hogy segítsen beállítani, ha pedig hosszuak a ciklusaid mondjuk 30-35 naposak (attól még lehet peteérés) akkor jobban kellene koncentrálni, hogy kiderítsed neked mikor van peteérésed!!! Erre alkalmas PG53(elég nehéz kiismerni, de jó) vagy vizeletteszt ovulációhoz( ez pedig nagyon megbízható, de drága).. mérlegelned kell, mire van kereted, de orvoshoz ingyen lehet menni és érdemes is. Mindent meg kell kérdezni ott és segítenek.
2008. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek 32-37-41 napos ciklusai vannak kb. 11-13-14-17-18-19 napon próbálkoztak, baba lett. Majd 20-22-24-25 és ekkor is baba lett, holott előtte 32 napos volt a ciklusa.

Tehát ha ilyen összevissza és tuti van valamikor peteérés akkor mindegy mikor csináljátok. Amúgy is gondolj bele, hány ember él a földön, mindegyik anyja-apja pont abban a 3 napban csinálta? :-) Ha csak akkor lehetne teherbe esni, kihalna az emberiség! :-)))

2008. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Az utolsó válaszolómra reagálva: Igen, én is ezért tettem fel ezt a kérdést, mert mindenhol azt olvastam, hogy abba a két napban szeretkeznek... De ez nem túl izgató, nem?? "papa, gyere szexeljünk, mert ma lehet. Holnap már nem..." :-D Oké, tudatos gyerektervezés, meg minden, de szüleim is mikor ezzel próbálkoztak kudarcot vallottak. Aztán mikor már saját örömükre csinálták, görcsök nélkül, tervezés és számolás nálkül, akkor tessék, itt vagyok... A doki mindig csak azt mondja, hogy jöjjön vissza négy hét múlva, és majd akkor beszélünk. Hát így hogy menjek vissza, mikor már háromszor elküldött??? És ezt nevezik errefelé jó orvosnak... Ezért jöttem ide tanácsért, mert ő nem válaszol. Az orvosoknak tucat az ember. Nekünk meg egyediek vagyunk...
2008. máj. 26. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!