Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja késik a mensim, teszt...

2 napja késik a mensim, teszt negatív. Lehet ebből még baba?

Figyelt kérdés

Sűrű, fehér, krémes folyásom van vagy tök száraz vagyok. Néha kicsit görcsölget a hasam és elég sokszor szédülök. 2szer fájt a jobb a petefészkem is, de csak rövid ideig tartott. Most is egy kicsit görcsöl a hasam. Nem tudom, hogy mi lehet.

Köszönöm a válaszokat!



2012. nov. 22. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
A tüneteid alapján lehet baba a dologban! Viszont, hogyha a teszt negativ lett az nem jó, sztem várj még két napot és ha akkorra sem jön meg akkor tesztelj még egyet. Bár azért már ennek is illett volna halvány pozitivnak lennie...de kitudja! MAjd ird meg milett!:-)
2012. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mikor terhes voltam,a folyásom állaga nekem is ilyen volt,abban a hónapban nem is volt peteérésre utaló tojásfehérje szerű folyásom.

Cicid nem fáj? (szerintem ritka,ha terhességnél ez a tünet nem jelenik meg)

Vagy csinálnék mégegy tesztet most (mert én az a türelmetlen típus vagyok) ,vagy megpróbálnám pár nap múlva,mert van,hogy csak a nemvárt után 1 héttel pozitív a teszt!

Szorítok,hogy baba legyen!

2012. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet baba!

Nálam a második terhességemet csak a menzi kimaradása után, egy héttel mutatta ki először teszt, akkor is nagyon halványan. Először nagyjából akkor tesztelhettem mint Te, de nega volt és emlékszek nagyon elkeseredtem, mert már nagyon vártuk a kistesót. Aztán csak nem jött meg, aztán egy hét és teszteltem egy nagyon halvány pozit.


Most a harmadik babán "dolgozunk" és ugyanúgy vagyok, mint Te. 2-3 napja késik, tegnapelőtt teszteltem negát, de azért még nem adom fel a dolgot! :)


Drukkoljunk egymásnak! :)

2012. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a lelkesítő szavakat. Elvétve fáj a cicim is, nem sokáig, de addig nagyon. Holnap reggel tesztelek megint egyet. Köszönöm, hogy szorítotok és mindenképpen megírom, hogy mi lett a vége. Nekünk a 2. babánk lenne és nagyon várjuk! Kedves 3. hozzászóló nagyon szorítok, hogy sikerüljön a baba nálatok is! Írj, hogy sikerült-e :) Mikor tesztelsz?
2012. nov. 23. 10:22
 5/10 anonim ***** válasza:
na? pozitív?
2012. nov. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Harmadik hozzászóló vagyok. Mi újság?

Ma teszteltem és negatív.

Remélem nálad ott a két csík! :) Majd írjál!

2012. nov. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem is negatív lett sajnos... Sajnálom, hogy neked is! Mikor tesztelsz legközelebb? Szorítok nagyon, hogy mégis összejöjjön!!!
2012. nov. 24. 10:34
 8/10 A kérdező kommentje:
Még semmi jele mensinek. Nagyon kevés krémes folyás, de inkább szárazság..... Úgyhogy nem tudom, bár szerintem meg fog jönni....
2012. nov. 24. 13:08
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Akkor neked még van remény! Mert amíg nem jön meg, addig még van esély a babára!

Nekem a reggeli negatív teszt után délben megjött...

Úgyhogy már csak egy hónap múlva tesztelek megint!

2012. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tudom régi kérdés, de mi lett a vége?
2023. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!