Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen folyás jelentkezik...

Milyen folyás jelentkezik terhesség esetén?

Figyelt kérdés
Már 4 napja késik.
2008. máj. 25. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tapasztaltam még, de régóta olvasgatok itt. Amit mondanak sokan: krémes, testápolószerű.

Ha tojásfehérjés, tiszta az mensi jele általában.

Anyum mesélte, hogy anno neki nagyon erős folyása volt, rohangászott a wc-re hogy most aztán biztos meg fog jönni. Tök mások vagyunk. Van valami tünet esetleg ami a babára utálhat? :-) Szorítok!

2008. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
4 napja késik, krémes állagú folyás, mindkét cici érzékeny, zavaronóan fájdogál, alhasi szurka ritkán, menzi első napján érezte azt a nagyon megfog jönni érzést 3 napig, de azótta semmi.
2008. máj. 25. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Izgi, szerintem ott baba készült :-)
2008. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem akkor szokott ilyen lenni, ha meg fog jönni. Akkor vagyok ilyen érzékeny, de most hiába voltam ilyen, nekem se jött meg. Nem hiszem, hogy nekünk első próbálkozásra sikerült, de neked szurkolok!!!
2008. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!