Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Koraterhességnél normális ha...

Koraterhességnél normális ha erős izomláz van a hasamban?

Figyelt kérdés
de nem csak az alhasamban hanem a bordáim alatt is és a gyomromban is.ha felállok,sóhatjok akkor nagyon.ha fekszem akkor nincs.ma vagyok az ET után 10 nappal.két napja enyhén barnáztam,ma vérböl pozi lett a hcg teszt.ez lehet a beágyazódástól?de nem csak az alhasamban érzem.szerintetek?
2012. nov. 20. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, de orvos tud biztos és megnyugtató választ adni erre a kérdésre.

Mindenkinek más tünetei vannak, azt tudom, hogy az enyhe görcsölés, a szurkálás normális (de azért lásson doki). És attól is függ, mennyire kötöttek az izmok a hasfaladon, mert ha kockás a hasad, akkor nehezebben nyúlik elvileg.

2012. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok újra:

A beágyazódástól lehet a barnázás is, nekem mindkét terhességemnél majdnem egy hétig volt "menzeszem", csak később derült ki, hogy nem az volt, hanem beágyazódás :)

2012. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szia.a barnázás csak nagyon gyenge volt,mára már szinte nem is látni.utrogestant kapok az et óta 3x2 adagot.hát kockás hasam abszolút nincs,nem vagyok egy nádszál alkat.lehet hogy nincs hozzászokva a szervezetem ilyen izomhúzódásokhoz,mivel hasra szinte soha nem tornáztam.még néha érzem a megjön érzést is,de két napja ez is rosszabb volt.lehet csak tényleg a méhszalagok végett van.már ittam magnéziumot,remélem elmúlik.mindenesetre majd szólok az intézetben ahova járok.köszi a választ :)
2012. nov. 20. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!