Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó az, ha a kalkulátor szerint...

Jó az, ha a kalkulátor szerinti "jó" napokban minden este szeretkezünk? Vagy jobb lenne, minden második nap? Sperma képződik elég 24 óra alatt?

Figyelt kérdés
2008. máj. 25. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt orvossal beszéld meg. Amit én tudok:

Az első ilyen napon talán egyszer... de másnaptól mindent bele! Ahányszor csak bírjátok! Utána kb. egy hét múlva meg adj neki pihenőt, különben kidől, aztán nézhetsz.

Ja: ELŐTTE kb. egy héttel is szeretkezzetek EGYET. Ez neki kell, hogy az elöregedett készleteket kicsit felfrissítse.

Közben (tehát a pihenőjétől az egy héttel a nagy alkalom előtt egy héttel való szeretkezésig) is lehet néha-néha... de akkor 98% hogy hatástalan lesz.

2008. máj. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi minden nap szeretkeztünk a párommal. Nem számolgattunk, csak szeretkeztünk. Volt olyan nap, hogy kétszer is. Rögtön az első hónapban terhes lettem, pár hét múlva szülök. :-)

Ha naponta szeretkeztek, a sperma mennyisége lehet picit kevesebb, de a minősége garantált, és mint annyi mindenben, itt is a minőség a lényeg!:-)

Érezzétek jól magatokat és jönni fog az a baba! Sok sikert!

2008. máj. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi minden nap szeretkeztünk honapokig de a baby sehol....

Aztán már csak 2-3 naponta és összejött.Drukkolok!

2008. máj. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.

9 hónapja próbálkozunk, de az első néhány hónapban rettenetesen idegesek voltunk az esélyes periódusokban. Mindig találtam okot megsértődni, folyton azzal gyanusítottam, hogy nem is akarja igazán-önzése miatt.Az utóbbi két hónapban kiegyensúlyozottabb lettem és bízom a páromban.

Túl vagyunk a vizsgálatokon és mindkettőnknek azt mondták: össze fog jönni, és csak vitaminokat javasltak az orvosok.Meg, hogy tavasszal és nyáron van a legnagyobb esélye, hogy összejön.

Nekünk még nincs gyerekünk. Két éve házasodtunk, (első házasság mindkettőnknek) és mindketten elmultunk már 35 évesek.

2008. máj. 25. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!