Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki-nek nem okoz...

Van olyan aki-nek nem okoz panaszt az elevit? én most kezdtem szedni .

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem soha semmi problémát nem okozott,pedig végig szedtem.

A kisfiam sem lett tőle óriási.:)

13 hónapos nagyfiú anyukája

2009. aug. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi:)Nem is hiztál tőle sokat?
2009. aug. 15. 12:01
 3/11 anonim ***** válasza:
szia en is szedtem kb egy fel eve egy dobozzal , en hiztam tole 7 kg.
2009. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és terhesség alatt hiztál tőle vagy amúgy?
2009. aug. 15. 12:40
 5/11 anonim ***** válasza:
sajnos meg nem vagyok terhes , masfel eve probalkozunk , kb egy fel eve szedtem be azt a doboz elevitet , es hiztam , habar en nem bantam mert eleg sovanyka voltam (48) kg , es most vagyok 55 , de igy sokkal jobban erzem magam ....
2009. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én az első baba fogantatása előtt is szedtem 3 hónappal és aztán a terhesség alatt végig + utána 1 hónapig. Terhesség előtt semmit, terhesség alatt 11 kg-ot híztam. Nem lett óriásbébim. Most várom a másodikat. Terhesség előtt 2 hónappal elkezdtem szedni, mire terhes lettem 1 kg-ot fogytam. Azóta ezt már visszaszedtem, de többet még nem . 20 hetes vagyok. Egyébként hányingerem néha volt, de nem hánytam. Esetleg a székrekedést lehet az Elevit számlájára írni, bár a terhesség magában is hajlamosít rá. Szóval én Elevit párti vagyok.
2009. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem reggeli hányingerem van az Elevittől, de nem vészes + a székrekedés, de ezt orvosoltam napi 1 pohár Danon Activiával! És nem híztam egy grammot sem!
2009. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

8 hónapja szedem, mert babát szeretnénk. Se hányinger, se hízás, se székrekedés, nálam minden rendben.


Ha nem bírod az Elevitet, megpróbálkozhatsz más terhesvitaminnal is: pl Gravidával vagy Femibionnal.

2009. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Én magamtól híztam,mert rengeteget ettem.:)

Az Elevittől nem.

2009. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én egy nap majdnem összehánytam magam az elevittől, mert este helyett véletlenül reggel vettem be. De akkor már babás voltam. Most is szedem, és 16 hetesen még egy dekát sem híztam, hanem fogytam két és fél kilót
2009. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!