Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítással ki mennyi idő...

Megszakítással ki mennyi idő alatt esett teherbe?

Figyelt kérdés
a párommal 2-3 hónap múlva akarunk belevágni a baba gyártásba:) és érdekelne h.ki mennyi idő alatt esett teherbe megszakítással,és hogyan?
2012. nov. 17. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Amit nem értek, hogy most akartok gyereket vagy sem?

Ha igen akkor minek a "megszakítás"?

De a barátnőm és a párja fél éven keresztül megszakítással védekeztek és terhes lett.....

2012. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Én megszakításos védekezésnél még sose estem teherbe, pedig 42 éves vagyok.
2012. nov. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2.5 éve "használjuk" ezt a módszert és még nem sikerült be,rem.nem velem van baj
2012. nov. 17. 13:38
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!Első vagyok!

Mostmár értem.

Ez nem jelent semmit!1évig védekezés nélkül sincs biztos baj.Utána szoktak kivizsgálni.

2012. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,nagyon sokan írták h.megszakítással is terhesek lettek,ezért kérdeztem meg:)az előváladéknál van olyan h.észre sem veszem?mármint előjátéknál?
2012. nov. 17. 13:50
 6/12 anonim ***** válasza:
fél éve használjuk és még én sem lettem terhes.
2012. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
pedig én titokban örülnék neki ha terhes lennék mondjuk karira:)
2012. nov. 17. 14:28
 8/12 anonim ***** válasza:
6dik vagyok. Én is örülnék.
2012. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kár h.nincs valaki aki így védekezik és tudna biztos tanácsot adni:S
2012. nov. 17. 14:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát... Mi 10 éve így védekezünk - illetve közben lett egy tervezett gyerekünk, aki a 2. hónapban összejött. Egy pár hónapja már nagyon szeretnék kistesót, de a férjem még nem. Állandóan babás oldalakat olvasok, ahol sokan írtak róla, hogy megszakítás ellenére lettek terhesek. Erre most kimaradt a menstruációm már két hétre - de a tesztek szerint nem vagyok terhes, egyéb tüneteim sincsenek, és csak nemrég perkáltam sokat egy nőgyógyásznak... úgyhogy simán bebeszéltem magamnak. :(
2012. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!