Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lezajlott már esetleg a...

Lezajlott már esetleg a beágyazódás?

Figyelt kérdés

Tehát: férjemmel a ciklus 13. napján voltunk együtt ( aznap volt tojásfehérjés nyákom, 28 naposak a ciklusaim). 16. napon enyhe, hosszan tartó menstruációs görcsöm volt, ami nekem csak menszesz idején szokott lenni. Együttlét után 7-9. napig éreztem szurkálást a hasamban, az első 2 nap mindig ugyanazon a ponton, a 3. napon már úgy az egész méhemnél, ami néha kisugárzott a combomig, meg olyan volt egyszer, mintha zsiborogna a hüvelyem ( ilyet még sosem éreztem). Ezekhez társult, hogy sűrűn jártam pisilni, pedig alig ittam, valamint a 8. napon ülés közben olyan kellemetlen volt, mintha meg lenne "püffedve" alul a hasam, de csak annyira, hogy a nadrágot meg kellett igazítanom. Ma vagyok 10 nappal az együttlét után, most már csak annyi van, hogy néha rám tör olyan furcsa mindjárt megjön érzés.Tesztelni még korai lenne, majd ha esetleg elmarad a menszeszem. Szerintetek lehet esély?

Másik: ha sikerült, akkor ugye nem árt neki a fizikai munka? Gondolom nem, ha jól megtapadt, csak agyalok.



2012. nov. 17. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen tünetekkel lehet. Én menszi görcsöt éreztem folyamatosan pár napig pont mintha meglenne olyan volt. Hát a nagyon nehéz emelgetős munka az nem annyira jó ilyenkor. De más lehet simán. Nekem csak az emelgetés nem engedték. Remélem sikerült. De tesztelhetsz is akár.
2012. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Ma hányingerem volt :)

Tesztelni majd csak akkor fogok, ha nem jön meg jövőhét pénteken.

2012. nov. 18. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!