Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztos, hogy nem vagyok terhes?

Biztos, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Szóval utolsó 2alkalommal mikor együtt voltam a barátommal az egyik után ellenőriztük a gumit,semmi baja nem volt,a másodiknál nem ment el.

Viszont már egy hete késik a menstruációm.Vagyis holnap lesz egy hete.

Tegnap végeztem egy terhességi tesztet. Az volt ráírva,hogy a menstruáció után már 1nappal elvégezhető,és pontos 100%-os az eredmény.

A teszt eredménye az,hogy nem vagyok terhes.Akkor az előbb leírtak alapján,nem számít,hogy nem a közösülés után 2héttel végeztem el,ugye?

Amúgy érzékenyek a melleim szerda óta, ez annak a jele,hogy meg fog jönni? mert akkor nekem érzékeny szokott lenni. Tuti nem vagyok terhes ugye? Minél több választ kérek.


2009. aug. 14. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát elvileg így nem lehetsz terhes...és szerintem nem is vagy!:-)

2009. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szakadt ki nem vagy terhes. Ne idegeskedj az is késlelteti. Megfog jönni.:)
2009. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni,hogy egy hónapja erős antibiotikumot szedtem a vesemedencegyulladásom miatt meg még hozzá pluszba cataflamot.ezek boríthatták fel a ciklusom?
2009. aug. 14. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Szerintem is nagy a valószínűsége, hogy NEM vagy terhes. Ne idegeskedj! Emiatt is késhet! Lehet, hogy már holnap megjön. Erre utalhatnak az érzékeny mellek is. Nyugi!:)
2009. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tízezer százalék, hogy nincs baba! Ha ügyeltetek mindenre pontosan, hogy egy kis csepp se menjen beléd petting közben sem, akkor nem lehet "baj"!
2009. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mikor nem ment el,akkor is gumi volt rajta..csak most rögtön erre gondoltam,megijedtem.
2009. aug. 14. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb,hogy elmégy dokihoz és ő pontosan megmondja.nekem mell fájdalommal kezdődött a terhességem,de olyannal-kb egy két napig azt hittem,hogy a mensi jön majd,de nem utána még melltartótól is fájt,és hetekig tartott..szval az nem csak olyan érzékenység volt...Ha ilyen kemény gyógyszereket szedtél akkor viszont tényleg jó lenne minél hamarabb kiderítened,mert ha netán babás vagy az viszont gáz-nem szabad ilyen gyógyikat szedni,persze védekeztél de láttunk már kivételeket ugye,tehát a gumi sem véd mindentől..én csak a dokit javaslom,csinál egy uh-t és megnyugodhatsz.....13hós baba mamája
2009. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!