Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a görbémröl?

Mi a véleményetek a görbémröl?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 15. 13:10
 1/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat rossz görbét raktam be az a múlthavi .

Ez a mostani : [link]

2012. nov. 15. 13:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan mire vagy kíváncsi? Szerintem ez egy teljesen normális hőgörbe.
2012. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Esélyes esetleg babára ? Vagy túl alacsony a höm hozzá ?
2012. nov. 15. 13:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy normális görbe,normális ciklus amely sajnos menzesszel zárult. De olvastam és láttam itt már, az átlaghoz képest ellentmondásokat!
2012. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem a múlt havi görbédet nézték, nem látták, hogy rosszul csatoltad be a görbédet.

a mostani is jó, esélyes a babára, várnod kell még pár napot, hogy megjöne- vagy sem. Jókor is voltatok együtt, úgyhogy még bármi lehet

2012. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális görbe, hogy lesz-e gyerek belőle, az később derül ki. Még bármi lehet: menzesz is, gyerek is.
2012. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát az előző havi alapján akár ugyanaz is lehet belőle, ott is pár nappal menses előtt esett le a hőd, és itt is mára csökkent...pár napon belül kiderül.
2012. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
esélyes vagy igen, de tudod biztosan te is, hogy mensi előtt is ugyanaz a hő van. nem a hő alapján lehet látni a terhességet, azt azért csináljuk, hogy az ovut tudjuk bemérni vele !!! de jókor voltatok együtt az a lényeg!!! hajár
2012. nov. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek az öszinte válaszotokat.Igen rossz hónapot csatoltam elöször de, utána felraktam az e havit is .
2012. nov. 15. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!