Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 29. napon vagyok. Ált-ban...

29. napon vagyok. Ált-ban 34-36 naposak a ciklusaim. Fáj a derakam, szúr a petefészkem, így csináltam egy ovutesztet tegnapelőtt, tegnap és ma. Pozitív lett. Lehetek terhes mégis?

Figyelt kérdés
A terhesteszt viszont neg. Lehet hogy korai még? Mégis peteérésem lenne, de a hőm 36.7. volt már hasonló nektek?
2009. aug. 14. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetsz de az ovutesztben ne higgy mert nem mindenkinek jön be jóstesztként. Várd ki az a pár napot és terhesteszttel tesztelj az a biztos. Ez most kétes. A derékfájás normális menzi előtt is.

Minden jót kívánok!

2009. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most teszteltem clearblue-val. Rögtön nem jelent meg a második csík, de 20 perc múlva jól láthatóan ott van. Akkor ez most érvényes? Vagy szellemcsík?
2009. aug. 14. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Az sajna nem érvényes, 10 perc után már nem szabad leolvasni. Pont volt pár ilyen kérdés ma. 5-6 nap múlva tesztelj újra, ha akkor időn belül jelenik meg a csík annak higgyél. Ez most nega a leírás szerint, de még van 5-6 nap a nem vártig, az még sok, ne aggódj!

Minden jót kívánok!

2009. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg egy 10-es érzékenységű HCG mutatná ki, de ovulációs tesztet jósként használni csak folyamatos tesztelgetés mellett lehet,úgy jósol, hogy folyamatosan erősödik a csík. Attól függetlenül hogy nem vagy terhes az ovulációs teszted simán lehet halványan pozitív.

Ha az a teszt totálbrutál pozitív akkor ovulálsz.

Nálam ovuláció után a 10-ik napon mutatott ki 10-es hcg terhességet, az ovulációs még halvány volt akkor is. Akkor lett nagyon erős az ovuteszt is, mikor már a HCG is egyértelmű volt....

JA, csak mondom, én a 26-ik napon estem teherbe, tehát bármi lehet! :)

2009. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!