Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor terhes vagyok?...

Most akkor terhes vagyok? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Szóval, 31-én jött meg a menszeszem. Rá egy hétre, 7.-én lefeküdtünk a barátommal és elszakadt a gumi. (.-án, másnap vettem be esemény utáni tabit. A gyógyszer papírján az áll, hogy akkor kellene megjönnie amikor előző hónapban tehát 31.-én. De hajnalban arra keltem hogy rettenetesen görcsöl a hasam és reggel pedig előváladékos volt a bugyim. Tudjátok az a barna cucc menszesz előtt és nem egy pár csepp hanem rendesen jön mikor menszeszelek ami aztán átalakul rendesen pirossá. Most akkor mivan? segítsetek, mert nagyon kétségbe vagyok esve!
2009. aug. 14. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel ez a gyógyszer nagyon odavágott a szervezetednek, így ne csodálkozz azon, hogy nem a megszokott módon jön a menstruációd. A hajnali barnázásból bármikor lehet rendes vérzés (nekem van amikor csak másnap vagy harmadnap lesz piros). Nyugi, valószínűleg meg fog jönni!
2009. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
(.-án ... bocsi félreírtam, de gondolom érthető, mert ott van, hogy másnap. szóval 8.-án.
2009. aug. 14. 13:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélem megjön rendesen, mert nekem nem szokott ennyit barnázni.
2009. aug. 14. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!