Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 napja késik. Lehet baba...

14 napja késik. Lehet baba vagy van valami bajom?

Figyelt kérdés
Hányingerem van egész nap. Csináltam ma tesztet de negatív lett. A mellemből olyan előtej szerü fehér valami jön ha megnyomom. De nem értem mert ha terhes lennék azt a teszt már kimutatta volna nem? reggel csináltam Easy Pregnancy tesztet a DM ben vettem. Mit csináljak csak jövő hét utáni hétre van a dokimhoz időpontom.?
2008. máj. 24. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Vegyél gyógyszertárban egy jobb tesztet. Bár nekem is csak 6 hetes terhességet mutatott ki, de ha 14 napja késik, akkor te már pont ennyi vagy.

Esetleg menj el egy másik dokihoz, akár be a kórházba szakrendelésre, csinálnak egy uh-t és akkor már biztosat fogsz tudni.

2008. máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van itthon egy másik teszt holnap reggel megcsinálom. Köszönöm a választ. Már lassan egy éve próbálkozunk és olyan jó lenne ha pozitív lenne. De ha nem az sem tragédia hiszen tudja ő mikor kell jönnie és akkor jönni is fog. Szerintem:)
2008. máj. 24. 09:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Igaza van az előttem válaszolónak. Vegyél egy megbízhatóbb tesztet és reggeli vizeletből csináld. Az biztosabb!Habár, ezek tényleg nagyon jó jelek!:-)
2008. máj. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet olyan hogy nem jó a teszt? hétfőn elmegyek a körzeti nőgyóógyászhoz és meglátja hogy mi van! Néha úgy meg is szédülök meg feszít a hasam alja meg olyan kemény. Hát nem tudom.
2008. máj. 24. 09:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképp menj dokihoz.Ha mégis terhes vagy,és nem mutatja ki a teszt,az azt jelenti,hogy nagyon alacsony a HCG szint és ez nem jó.Vetélés szokott a vége lenni.Viszont jó lenne,ha doki állapítaná meg,mert tud rá tabit írni,amitől megmarad a terhesség,Persze lehet,hogy csak nem jó minőségű tesztet vettél.


Sok sikert,jó egészséget.

2008. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem a barátnőmmel és ő ugyan így volt és 2 hónapos gyönyörű kislánya van. Nekem a peteérés a ciklus végére esik. Mitől lehet még előtej vagy az a váladék?
2008. máj. 24. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!