Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintem borzasztó a görbém?...

Szerintem borzasztó a görbém? Ti mit gondoltok? Ilyen még sosem volt. Most volt pé? És miért nem jelölt a ciklus.hu alaphőt?

Figyelt kérdés
[link]
2009. aug. 14. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a 23. ill. 24. napon lehetett az ovulációd, feltéve, ha a hőd fenn is marad. Amikor pozitív volt az ovu teszted, akkor csak próbálkozott a szervezeted a tüszőrepedéssel, de nem jött össze.A ciklus.hu csak akkor szokott alaphőt bejelölni, ha úgy gondolja,h volt már ovud, de nekem pl. még egyszer sem jelölte be normálisan az ovu idejét.
2009. aug. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos elvetéltél, mert állandóan barnázól. Nem is értem nem volt gyanús hogy baj van? Menj sürgösen dokihoz!!!!
2009. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem elvetéltem hanem sajnos az azelőtti hónapban volt egy méhen kívüli terhességem ami miatt megműtöttek.Ezért volt a barnázás.
2009. aug. 15. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!