Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Október 6-án elvetéltem,...

Liluka81 kérdése:

Október 6-án elvetéltem, műszeres befejezéssel. Azóta voltunk együtt a párommal, de a menstruációm nem jött meg. Mekkora lehet az esély a teherbeesésre? Semmi arra utaló jelem nincs.

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Abortusz után 6 hétig tilos a szex!
2012. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem abortusz volt!
2012. nov. 12. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!!!Sajnos ez is abortusznak számít,vagy is ugyanúgy fejezik be a vetélést,mit egy abortuszt,ezért írta az első hozzászóló,hogy abortusz után 6 hétig kerülendő a nemi élet.És ez tényleg igaz,mert az egész méhedet kiürítették és lekaparták,most még eyg nagy seb tátong odabent,nagyon nagy ilyenkor még a fertőzés lehetőség,illetve mivel a méhszájat is tágítják ilyen esetben,valószínűleg még a méhszáj is nyitva lehet,ezzel is növelve a felszálló fertőzés lehetőségét.De a kérdésedre a válaszom az,hogy igen,van rá esélyed,mivel a vetélés után 2 héttel már lehetett peteérésed,és azt tudni kell,hogy műtéti befejezés után hamarabb teherbe lehet esni,mivel megújul,frissül a méh nyálkahártyája,könnyebb a beágyazódás.Én azt mondom,egy ciklust ki kellett volna várni,hogy regenerálódjon a szervezeted,és sajnos tudom,milyen nehéz ezt kivárni,én 2 missed ab.-n és spontán vetélésen vagyok túl.Az orvosok is minimum 3 hónapot szoktak javaolni,amit célszerű kivárni.Kívánom neked,hogy mielőbb sikerüljön teherbe esned:-)Üdv:2 kislány anyukája.
2012. nov. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlati szempontból teljesen mindegy, hogy élt-e az embrió vagy sem. Az eljárás ugyanaz, 6 hétig TILOS a szex!
2012. nov. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na hogy választ is kapj a kérdésedre! Igen nagy az esélye a terhességnek! Én ugyan így jártam! Július 20. volt műszeres befejezésem, és mire mentem volna 6 hetes kontrollra, már terhes voltam! Sajnos én újból elvetéltem! De nagyon sok ellenpélda van erre! Sokan szülnek egészséges babát így! Szóval ha terhes vagy, ne idegeskedj! Csinálj egy tesztet, mert ilyenkor még fogékonyabb vagy teherbe esni!

Bár az igaz, hogy nem lehetne nemi életet élni, de hidd el tudom, hogy egy ilyen nehéz, lelki állapotban milyen nehéz megállni!


Jah és én úgy estem teherbe, hogy megszakítással védekeztünk!! Előtte pedig 1 évig próbálkoztunk! Ebből is látszik, hogy mennyivel nagyobb az esélye!


Írd meg kérlek, hogy mi lett az eredmény!


Szurkolok neked!

2012. nov. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is tanácstalan vagyok!Nekem 5 hónapja volt vetélésem,amit sajnos műszeresen fejeztek be! Azt mondta a doki, a 4. hónaptól próbálkozhatunk. Pár napja pozitívat teszteltem. 2 napig örülhettünk, mert spontán vetéltem. Bekerültem a sürgősségire, ott a doki újabb 6 hónap pihenőt javasolt. Ilyen sok idő kell a regenerálódáshoz?

2012. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok! Én inkább kérnék az orvosomtól egy kivizsgálást! Nekem is kiderült, hogy pajzsmirigy problémám van! 2 vetélés nem hiszem, hogy véletlen! Gondolom Te se szeretnél egy harmadikat.
2012. nov. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!