Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fontos kérdés! Mit gondoltok?

Fontos kérdés! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Kevés tojásfehérjeszerű nyákot tapasztaltam a 22.ciklusnapomon,de ovulációnak szerintem már késő lenne,az mindig a 17.-18.napon szokott lenni. Bár hőmet nem mértem,de akkor is későinek tartom. Esetleg valaki tapasztalt már hasonlót?
2012. nov. 12. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:

1 évet vártunk a babára, ez alatt az idő alatt össze vissza volt fehér majd átlátszó nyákom, vizes majd sűrübb... nem mindenkinél jön be az amit lehet olvasni a neten és a terhességet sem lehet megállapítani a nyák állapotából. Mindenki azt írta hogy amikor sikerült a baba tök szárazak voltak, na belőlem meg csak úgy dőlt a vizes folyás... Ez nem jelent semmit, hogy tojásf. nyákod van-volt, én nem hiszek ezekben... Nekem peteéréskor (orvos által figyelt) nem volt tojásf. nyákom mégis teherbe estem.

19+2hkm

2012. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!