Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az átjárhatósági után ez...

Az átjárhatósági után ez természetes?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltak hsg-t és nagyon fájt mert 2szer cseréltek katétert mert kicsuszott kicsit elvoltam záródva de a hsg segitett ugyhogy minden ok.Előttem meg uh-ott és látott a jobb oldali petefészkemben egy 15mm tüszőt és méhnyálka 5mm azt mondta hogy ez tök jó és hétvégén akkor legyen akció!Csak az a baj hogy hsg után nagyon véreztem és még ma is van egy kis barna folyás ez nem baj, meg félek hogy fájdalmas lesz esetleg a sex is.Várom a válaszokat.Köszönöm.
2008. máj. 23. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha fájdalommal jár, inkább várd meg a következő peteérést. Nem hiszem hogy normális hogy pár nappal utána már akciózni kell, főleg ha fáj.
2008. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is csináltak ilyet, bár nálam szerncsére minden rendben volt, de fájt nagyon! Mi 2 nap után már tudtunk együtt lenni, bár én is nagyon féltem tőle. Nem éreztem akkor már semmilyen fájdalmat. Csak akkor szeressétek egymást, ha már nem fáj! Remélem ti is sikerrel jártok!
2008. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Neked akkor sikerült is a baba?
2008. máj. 23. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, most várom, hogy ne jöjjön meg. Tegnap kellett volna, de csak barnázok. Tesztet még nem merek csinálni, még várok pár napot. De nagyon reménykedek!
2008. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon fájt a HSG. Én még aznap vérezgettem, másnap barnáztam egy picit, harmadnap már együtt voltam a párommal. Féltem hogy fájni fog ha együtt leszünk, de nem. Ha nem fáj a hasad, nem barnázol, akkor probáljátok meg. Kellemes hétvégét.

(nekem nem jött össze a hsg után)

2008. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy hete csináltak HSG-t. Az orvosom azt mondta, hogy a vizsgálat utáni fertőzésveszély miatt egy pár hétig ne legyünk együtt és vízbe se menjek.
2011. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!