Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 és fél hete késik a menszim,...

3 és fél hete késik a menszim, miután nem jött meg rá pár napra csináltam tesztett de negatív lett sajnos, de még azóta sincs semmi. Lehet babusom lesz?

Figyelt kérdés
állandóan ugy érzem hogy fájnak a mellbimbóim és a méhemnél is erős feszülést érzek. Lehet hogy pocak lakom van annak ellenére hogy negatív lett a teszt vagy valami más baj lehet...?
2008. máj. 23. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor csinaltal utoljara tesztet?
2008. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben tuti elmennék dokihoz!
2008. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utoljára tesztett menszensz után csináltam... mmmmm kb 2 hete
2008. máj. 23. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Vérzés kimaradásának több oka is lehet:

- Baba az csak a teszt nem mutatta ki. Tanácsolom, tesztelj még egyszer reggeli első vizeletből, ha negatív az eredmény, akkor is doki

- Petefészek ciszta is vérzés kimaradással jár, mindenképpen menj dokihoz.


Remélem baba! Sok sikert!

2008. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok.(alattad kettővel írtam).Csak nekem 9 napja késik, a tesztem negatív.Te mérted a hődet?Egyszerűen nem tudom mi lehet!remélem mindketten babásak vagyunk...
2008. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem mérem a hömet,bár lehet hogy kellene, nagyon remélem hogy összejött és neked is szurkolok
2008. máj. 26. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!