Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelenthet ha néha szúrkál...

Mit jelenthet ha néha szúrkál a jobb néha a bal petefészkem? Amúgy 8 napja késik de még várok a tesztel mert 3 nappal ezelőtt - lett.

Figyelt kérdés
Viszont 3 napja krémes folyásom van.A mindjárt megjön érzésen túl vagyok már csak a petefészkemet érzem néha.De miért?
2009. aug. 13. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:

ezek a jelek utalhatnak babára, tesztelj holnap is, de ha neg az is, akkor 2 hét késékor már érdemes dokihoz menni, de sztem nálad csak késöbb volt a pé. lehet? tudod mikor volt? nekem a mult honapban 7 napot késett, neg tesztek lettek, és vissza gondolva a pé-m se a 14, hanem a 19. napon volt.

hödet nem méred?

32

2009. aug. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia,én pont így vagyok!!!!!!!!!!!!Én is csináltam két napja egy neg. tesztet,de azóta se jött meg!Ma 8 napja késik!Nekem pont most kezdett el szúrkálódni jobb oldalon,de el is múlt.Én még várok 3-4 napot a teszteléssel!Bár nekem ha étfőig semmi én hívom a dokim!Neked nem szokott olyan nedvesség érzeted lenni?De mikor megnézed,nincs semmi?Szorítok neked,írj majd hogy mi lett!!!!!!
2009. aug. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor volt p.é.m mert nem mérem,de azt tudom hogy 3-án voltam együtt a párommal és innétől számítva még nem telt le a 14 nap.Arra gondoltam holnap tesztelek és ha még semmi akkor még hétfőn reggel és ha semmi akkor doki lesz belőle.Bár nem hiszem,hogy valami bajom lenne mert eddig mindig pontosan 28-29 naposak voltak a ciklusaim.De persze semmi nincs kizárva.Jó lenne ha baba lenne!Gondoljátok ha holnap tesztelek már lesz eredmény?Az utólsótól szeretném kérdezni,hogy te mikor tesztelsz?És neked is krémes a folyásod?Mikor voltatok együtt utóljára,letelt a 14 nap neked?Amúgy köszönöm a válaszokat,jó hogy az ember ha még így láthatatlanba is de talál embereket akik foglalkoznak egymás próblémájával.:))
2009. aug. 13. 10:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia,én majd csak hétfőn,ha addig nem lesz semmi!De ha pozu,ha neg,én hívom a dokimat!Nekem nincs folyásom,semmi,csak néha olyan nedvesség érzetem,de semmi más.Még annyi,hogy nagyon álmos vagyok!
2009. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!