Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes a nemvárt előtt 1...

Érdemes a nemvárt előtt 1 nappal tesztelnem?

Figyelt kérdés
Vasárnapra nem várom, de szombaton ünneplem a szülinapom, és biztos legurulna egy pár feles. Szombat reggel csinálnék egy tesztet, és ha + lenne, akkor persze nem innék.
2009. aug. 12. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Figyu, attól, hogy a nemvárt előtt 1 nappal negatív, még bőven lehetsz terhes. Én a helyedben nem innék, biztos ami biztos, csak limonádét.


Amúgy boldog szülinapot!

2009. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Lehet, hogy inkább tényleg kihagyom ezt a szülinapi "ivászatot". Mindent a baba érdekében! Mert már annyira várom!!
2009. aug. 12. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:
csinálhatsz de ha negatív lesz úgyis csinálni fogsz újra mert nem leszel meggyőzve és akkor már ennyi erővel az első tesztet ki is hagyhatod:)
2009. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nemvárt előtt testeltem,több nappal is és kimutatta!
2009. aug. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én a nem várt előtt du-án teszteltem és + lett, így ha reggel tesztelsz azért általában 90%-ban kimutatja. Nekem a lily, MediLab, One Minute Clearblue lett aznap pozitív. (nem hittem el, és jó volt látni ahogy a 2. csík elszineződik ezért lett ilyen sok teszt)

De ha iszol is, ilyenkor még nincs közvetlen kapcsolat a baba és a mama között, nem jut át mert ilyenkor még a sárgatest a szikhólyag táplálja, és majd csak a 12 hét körül veszi át a méhlepény a baba táplálását. Nem azt mondom hogy részegedj le, de 1-2 sört vagy bort megihatsz nyugodtan.

Remélem nagyon boldog szülinapod lesz!

+++ tesztet kívánok!

2009. aug. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a nemvárt napján is negatívat teszteltem, csak később 4 nappal lett pozitív! Te tudod, ha baba lehet a képbe, akkor tartozol magatoknak annyival, hogy figyelsz. A piára, pedig megmondod, hogy gyógyszert szedsz, nem akasz inni, ennyi... senki nem fogja erőltetni szerintem!
2009. aug. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!