Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Március 5 óta nem szedek...

Március 5 óta nem szedek gyógyszert, azóta nem is jött meg, áprilisban csináltam tesztet de - lett. A gyógyszer miatt leállt a peteérésem vagy útközben lehet hogy megtermékenyült?

Figyelt kérdés
2hete 1napig kicsit véreztem aztán 2-3napig barnáztam,1hete megint 2nap barnázás és aztán azóta semmi, a pasim szerint nőttek a melleim, most lassan tesztelek de félek a csalódástól, most a gyógyszer miatt leállt a peteérésem vagy útközben lehet hogy megtermékenyült?
2008. máj. 23. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia erre én csak azt tudom nekid irni hogy bármi elofordulhat én szoritok neked hogy baba legyen sok sikert és vigyázz magadra 22 hetes kismama
2008. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én november végén, vagy december elején hagytam abba a gyógyszert, előtte Yadint szedtem, és nekem eddig csak kétszer jött meg. Kell idő az orvosok szerint, hogy visszaálljon a normális ciklus. Hát én már nem tudom, hogy meddig vájrak. Előző hónapban megjött, de most megint lassan egy hetet csúszik, bár néha görcsöl a hasam, de nem jön meg. Másfél hete beleuntam a várakozásba, és elkezdtünk próbálkozni. Nem tudom mi lesz, de szerintem próbálj meg te is orvoshoz menni.
2008. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van hogy a gyogyszer igy bekavar . de pár honap és rendbejön a menzi
2008. máj. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bár csak pár hónap lenne... Nekem már egy fél éve, hogy nem állt vissza.
2008. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!