Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet azért még, hogy terhes...

Lehet azért még, hogy terhes vagyok, negativ teszt után?

Figyelt kérdés
Peteéréskor voltunk többször is együtt. 2 nap múlva kell megjönnie. Ma negativ lett a teszt. De már 1 hete fáj a hasam, olyan mintha meg akarna jönni.
2009. aug. 12. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Türelem. A nem várt előtti tesztelés erősen feltételes módban értendő, nincs így minden esetben és nincs is így mindenkinél. Érdemes megvárni, hogy legalább 1-2 napot késsen. Addig csak felesleges csalódást okozhat a teszt az ablakon kidobott pénzről nem is beszélve.
2009. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Simán lehet még:-) Kicsit korán teszteltél!:-) Tudom nagyon nehéz megállni,én sem bírom sosem:-) Szerintem holnap reggel csinálj egy Clear Blue ter.tesztet! Elvileg ez már ilyenkor kimutatja ha babóka van!Nagyon szorítok és várom a fejleményeket!
2009. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Holnapra nem várom, de már napok óta tesztelnék. Nagyon nehéz megállni, de már többször is negatívat teszteltem, úgyhogy félek is a csalódástól. Eddig 2 tesztet csináltam és mindegyik 10 perc után lett kétcsikos. Remélem csak azért, mert korán teszteltem. Úgyhogy most szombat-vasárnapig várni akarok. Hátha addig nem jön meg. Akkor már talán ki is mutatja. Remélem mindketten babásak vagyunk. Ha tesztelsz, majd írd meg mi lett.
2009. aug. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt hiszem várok vasárnapig, akkor már ha késik,akkor 2 napja fog. Remélem nem jön meg. Majd irok, hogy mi volt. Te is jelentkezz, hogy mi lett! :-) (amúgy az a teszt már állitólag 5 nappal aktus után kimutatja, remélem nincs igaza).
2009. aug. 12. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
5 nappal aktus után még csak a vérből lehet kimutatni, extrém érzékeny módszerekkel, amiket nem árulnak hétköznapi halandóknak a patikában. Inkább 5 nappal a beágyazódás utánra gondolsz, nem?
2009. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, a teszten van úgy irva, hogy az aktus után. Hát remélem neked van igazad! :-)
2009. aug. 13. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!