Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora szünetet kell hagyni...

Mekkora szünetet kell hagyni a Yadine fog. Gátló szedése után ha babát szeretnék?

Figyelt kérdés
A kislányom most 15 hónapos és lassan szeretnénk neki kistesót. A szülés után 1 évig (szoptatás alatt) szedtem a Cerazette-t és most 3 hónapja a Yadine-t. Mekkora szünetet hagyjak, hogy a kistesónak ne legyen semmi baja?
2009. aug. 12. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Én már több mint egy éve szedtem a Yadint mikor úgy döntöttünk a párommal, hogy most már akkor jöhetne a baba. Abbahagytam egyik hónapban a másik hónapban meg is fogant. És van egy gyönyörő 1 éves makk egészséges fiam.

Úgyhogy nem kell szünetet hagyni, így meg legalább még jobban ki tudod számolni mikor van peteérésed.

2009. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is Yadine-t szedtem és fél év szünetet hagytam, a nőgyógyászom azt tanácsolta min.3 hónap legyen meg, ezért biztos ami biztos alapon lett fél év. Első "próbálkozós" hónapban teherbe is estem, azóta már 2 hónapos a pici fiam :-).

Sok sikert!

2009. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De akkor is 3 hónap szünet kell, ha csak 3 hónapja szedem????
2009. aug. 12. 14:58
 4/6 anonim válasza:
Nézz utána a neten! Sztem a következő mensi után nyugodtan próbálkozzatok. Semmi sem indokolja a szünetet.
2009. aug. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem tartottam szünetet, rögtön próbálkoztunk.
2009. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jó babázást mindenkinek! :-)
2009. aug. 13. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!