Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Április 28. -án kezdődött az...

Április 28. -án kezdődött az utolsó mensim, igaz 1 hetet késett. Azota is fájnak a melleim, hányingerem van, szombattol szédülés is gyötör. Lehetek azért babás?

Figyelt kérdés
Egy hete voltam dokinál igaz nem látott még semmit,a hétre mondta csináljak egy tesztet előtte iggaz csinálta eg. lett(lilyt),megvenni megvettem,de nem merem megcsinálni.Június 2.-án vissza kell menem hozzá azt mondta teljesen mideggy milyen lesz a teszt ha maradnak a tünetek.Előre is köszi a válaszokat.
2008. máj. 22. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Mindenképp menj el a dokihoz,lesz ami lesz!Megvolt rendesen csak késett?Akkor ha azt mondta csinálj tesztet meg persze,ha nem birod ki 2-ig:)
2008. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Napok hossza ugyan annyi volt mint máskor mennyiségre viszont kevesebb.És görcsölni szoktam egész mensi alatt akkor meg csak első nap.
2008. máj. 22. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem,csak a késés miatt volt,hogy nem görcsöltél annyira!Ne haragudj:( De majd a doki megmondja!
2008. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!