Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn nem kéne meg jőnnie....

Hétfőn nem kéne meg jőnnie. Olyan érzésem van mindha bepisélnék pedig nem kell. Mi lehet ez? Folyásom van 2 hete szurkál a hasam. Mi bajom van?

Figyelt kérdés
lehet baba?de nem hisazem tul szerencsétlen vagyok ahoz hogy sikerűljőn a baba.már feladtam.
2008. máj. 22. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Pedig szerintem a tünetek alapján igen lehet baba:DD! Miota probálkoztok? Szerintem szombaton vagy vasárnap már tesztelhetsz a reggeli vizeletböl már kimutatja:D! Drukkolok!
2008. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 éve de nincs nekem ilyen szerencsém.bizti bebeszélem megint
2008. máj. 22. 19:46
 3/5 A kérdező kommentje:
ez is terheség tűnet?
2008. máj. 22. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet. Én hisztérika voltam az elsőővel. most már jobban kezelem magam! :))) Szerintem is tesztelj egyet, de csak a hétvégén, nehogy még ne mutassa ki a kis jövevényed! Nagyon sok sikert!
2008. máj. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még a boltba is alig tudtam elmenni az elején, annyira pisilnem kellett folyton.Ja és a reklámokon is képes voltam sírva fakadni. Egy kalappal....!
2008. máj. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!