Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valamiben gátolja vagy megnehe...

Valamiben gátolja vagy megnehezíti a fogyókúra a babaproject-et?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
attól függ,mennyire ésszerű fogyókúrát csinálsz? Ha minden szükséges tápanyagot, vitamintm fehérjét, zsírt beviszel a szervezetedbe,akkor nem gátolja, sőt ha nagyon túlsúlyos vagy, még elő is segítehti
2012. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Én ugy tudom igen. Vagy pro vagy és tudod mikor mit lehet vagy kell enni.
2012. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Manka68 ***** válasza:
100%

Attól függ, hogyan fogyókúrázol. Ha ésszel, és nem a divatdiétákat alkalmazod, akkor segítheti a babásodást, de ha nem jól csinálod, csak még rosszabb lesz a helyzet. Simán szétütheted vele a hormonjaidat.

Próbáld meg azt, hogy csökkented a szénhidrát bevitelt.

A cukorbetegeknek kitalált diéta a legjobb szerintem.

2012. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Fehérjediétával dobtam le a babahájat szoptatás után, következő peteéréskor össze is jött a kistesó,de hogy ez besegített-e azt nem tudhatom.
2012. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Az attól függ. Ha KOMOLY súlyfelesleged van (tehát olyan 15-20 kiló), akkor mindenképpen ajánlott fogyókúrázni.

Egyébként a szervezet "figyeli", hogy mindenből rendelkezésre áll-e elegendő mennyiség, és csak akkor "engedi" a teherbeesést, ha biztosítva érzi a baba ellátását. Szóval a fogyókúra inkább károsan hat a teherbeesésre.

2012. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!