Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » En egy 17 eves lany vagyok...

En egy 17 eves lany vagyok aki mar egy honapja lefekud egy sraccal terhes lehetek?

Figyelt kérdés
miutan megvolt a kozosules masnap megjott a menszeszem es 5 napig jott.akkor csinaltam egy tesztet es az azt jelezte nem vagyok terhes ra 2 hetre megint csinaltam tesztet es az is azt mutadta ki hogy nem vagyok....most kellene megint megjonnie de meg nem jott meg....felek hogy megis terhes vagyok...letezik???
2008. máj. 22. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:

nem!

mert ha megjött akkor nemvagy az. főleg ha másnap már megis jött am menzid mert megsem bir tapadni 1 nap alatt.

2008. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!Jó lenne azért,ha óvatosabb lennél.A terhességi teszt ilyen korán még nem mutat ki semmit.Csak a következő menstruáció időpontjában ad pontos választ!

Csinálj most is egy tesztet!

2008. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy terhes.Adtól is elmaradthat, ha ezen jár folyton az eszed (tapasztalat ;))Próbálj megnyugodni és másra gondolni...
2008. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kismama.hu-n van egy kalkulátor ami a termékeny napokat mutatja.Jó lenne,ha megnéznéd és tisztában lennél vele,hogy mikor van peteérésed!
2008. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazat adok az első válaszolónak...DE...

Mindannyian tudjuk,hogy vannak olyan nők,akik a terhesség első harmadában viszont ha együtt voltatok és tényleg terhes lettél,azalatt az egy nap alatt mégcsak megtermékenyülnie kellett a petesejtnek...nem beágyazódni...


Kedves első válaszoló,ez főleg neked szólt!!!

Ugyanis az,hogy megtermékenyül a petsejt csupán valóban egy nap,de hogy beágyazódjon a méhbe,amihez előszőr is át kell "vergődnie" egy közel 10cm-es petevezetőn már csaknem 2 hét...


Úgyhogy szerintem vegyél még egy tesztet és azt szeretném kérdezni,hogy védekeztetek e,és mikor kellett volna megjönnie???

2008. máj. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

első válaszolo vagyok.

én nemasztmondtam hogy megtermékenyülni nemtud 1 nap altt hanem megtapadni. vagyis beágyazodni. de bocs ha értelmetlenül fejeztem ki magam

2008. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
csatlakozom a töbiekhez. biztos nem vagy terhes. felkavarhat belülről az iesmi, meg gondolom ideges vagy, amiatt is késhet. ha 2 teszt is negatív lett, és azóta 2x meg is jött, akkor nincs mitől tartanod.:D
2008. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!