Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vizsgálatok kellenek?...

Milyen vizsgálatok kellenek? Babavállalás elötti kérdések?

Figyelt kérdés
Nemrég abbahagytam a gyógyszert,szeretnénk majd babát.Mennyi időt várjunk míg élesbe mehet?Előtte elmenjek dokihoz?3éve volt egy terhességmegszakításom,egy hülye gyárban dolgozom.Ilyenkor veszélyeztetett terhesnek írnak majd ki?Ilyenkor be kell feküdni korházba vagy othon lehetek?Bocsi atsok kérdésért csak a közelemben levők csak a régi időkről tudnak megsélni,nem a mai helyzetekről!Köszi a válaszokat!
2012. okt. 31. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha gyárban dolgozol, akkor tanácsos lesz minél előbb kiíratni magad, de azt majd a nőgyógyásszal akkor megbeszéled. De ettől kórházba befeküdni nem kell.

Én mielőtt elkezdtük a babaprojektet elmentem rákszűrésre, mert így legalább elkerültem, hogy az első ultrahangkor csinálják. Szóval szerintem arra érdemes elmenni.


Amúgy miért kellett megszakítani az előző terhességed? Valami baj volt?


38 hkm

2012. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És a rákszűrést,hogyan illetve hol csinálják?

Sajnos az akkori párommal nem úgy alakultak a dolgok és így volt helyes,ha nem így döntünk most egyedül nevelhetném a babát.

2012. okt. 31. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
A rákszűrést a nőgyógyász csinálja, mintát vesz a méhnyaknyákból, és elküldi laborba. De fura, hogy erről nem tudsz semmit, mert ezt évente meg kéne csináltatnod.
2012. nov. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerinted a nők hány százaléka jár rendszeresen akár sima vizsgálatra?Ha őszinték akarunk lenni nem sok!Azért kérdeztem rá mert furán hangzott,h az első ultrahangnál...
2012. nov. 1. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem sok, ahhoz képest, amennyinek kellene, de ez nem mentség arra, hogy azt sem tudod mi az. Ha nem is rendszeresen, de legalább már egyszer át kellett volna rajta esned. Főleg, hogy azt írtad, hogy gyógyszert szedtél. Nálunk az orvos ki sem írja a fogamzásgátlót, ha nincs érvényes rákszűrésed. Mivel megkérdezted, hogy hol és hogyan csinálják, ebből szembetűnő volt, hogy nem igazán tudod mi az, és nem az első UH-os vizsgálaton voltál megrökönyödve. Egyébként nekem akkor nem csináltak rákszűrést, mert előtte fél évvel voltam.
2012. nov. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!