Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beleszámoljam a pecsételést...

Beleszámoljam a pecsételést az első napba?

Figyelt kérdés
Babát szeretnék, és a párommal csak hétvégén tudunk együtt lenni sajnos. A pém általában hétfő hajnalra esik. De az utóbbi két menzeszem első napja csak barna pecsételés volt. Ilyen azelőtt sosem volt. Most akkor ezt is számoljam bele a mensibe? Mert ha nem akkor csúszik a pé-m ideje. 28 naposak a ciklusaim pontosan.
2008. máj. 22. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem számold bele...sok sikert!
2008. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy a pecsételős napot ne számoljam. Az első nap az, ami bő vérzéssel jár.
2008. máj. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, mert attól függetlenül jókor kell együtt lenni. Ha vasárnap lennétek együtt és hétfőn van csak pé-d akkor lehet, hogy a bentlévő spermiumok, még célbaérnek. Azok tudnak várni napokig állítólag.Azért jó lenne,ha a párod a szabadságát maj úgy rendezné, hogy pé is legyen közben!!!
2008. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne számold bele, én se szoktam, az első olyan nap amikor görcsölök és sok vér jön... az a kezdete. Neked nem mondta a doki, hogy nem jó ha van pecsételés? Én ezen aggódom egy kicsit, mert 1-2 nappal előtte van nekem is ilyen...
2008. máj. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.. amúgy mintha csak én írtam volna ki a kérdést :-)
2008. máj. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!